Zorganizowanie konferencji w Szczecinie

W ostatnim czasie odniosłem mnóstwo sukcesów, którymi zamierzałem podzielić się z innymi. Byłem zapraszany na różne spotkania ze studentami, czy bankiety, ale chciałem zrobić coś większego. Dlatego uznałem, że spotkanie dla większej grupy osób jest sprawą konieczną, żeby o wprowadzonych przeze mnie technologiach każdy mógł się dowiedzieć.

Wiele osób obecnych na konferencji

konferencja SzczecinKonferencja była najlepszym rozwiązaniem i w tym celu musiałem znaleźć placówkę, która dysponowała salą na tysiąc osób. Wiedziałem jednak, że sobie poradzę, bo to wydarzenie było dla mnie najważniejsze i to miała być moja pierwsza w życiu konferencja Szczecin wybrałem, ponieważ było to moje miasto rodzinne i tam chciałem poprowadzić tę konferencję. Salę pomogła znaleźć mi sekretarka, która znała miasto i wiedziała która placówka dysponowała dużą salą konferencyjną. Założyłem, że zjawi się około tysiąc osób, ponieważ takie zainteresowanie odnotowałem w ostatnim czasie. Miałem do przekazania mnóstwo informacji i uświadomiłem sobie, że konferencja potrwa kilka godzin. Musiałem w związku z tym zadbać o napoje i przekąski dla uczestników. W placówce, w której wynajęta została dla mnie sala konferencyjna znajdowała się restauracja, więc zjedzenie obiadu było możliwe na miejscu. Zamówiłem catering z dla uczestników. Były to zimne przekąski, bo tak było wygodniej. W zamówieniu również znalazła się kawa, herbata i woda. W dniu konferencji byłem wyjątkowo podekscytowany i liczyłem, że przebiegnie ona zgodnie z planem. Przemowę ćwiczyłem od ponad tygodnia i byłem doskonale przygotowany. Na konferencji pojawiło się mnóstwo osób. Przyjechali prawie wszyscy, których zaprosiłem. Dobrze, że wynajęłam tak ogromną salę konferencyjną, bo dzięki temu miejsca wystarczyło dla każdego. Dużo pomogła mi sekretarka, która stanęła na wysokości zadania i byłem z niej zadowolony. Wybrała idealną salę na moją konferencję.

Moja prezentacja nowej technologi zachwyciła mnóstwo osób. Naturalnie posypały się propozycje współpracy, które zamierzałem rozważyć. Teraz piłeczka była po mojej stronie i to ja o wszystkim decydowałem. Nie zamierzałem robić nic bez zastanowienia, bo temat był dla mnie bardzo poważny i musiałem wszystko dokładnie przemyśleć. Rozwaga była moją mocną stroną.