Znalezienie używanych alufelg w internecie

 

Audi kupiłem od kumpla po okazyjnej cenie. Samochód był w bardzo dobrym stanie i wiedziałem, że zrobiłem świetny interes. Samochód chciałem trochę podrasować, by był bardziej sportowy. Miałem na ten cel sporo kasy i mogłem sobie pozwolić na spore zmiany, które zamierzałem zrealizować.

Audi z używanymi alufelgami w świetnym stanie

używane alufelgi audiW pierwszej kolejności postanowiłem kupić jakieś fajne alufelgi. Nie chciałem jeździć na zwykłych stalowych felgach, bo mi takie nie odpowiadały. Nowych alufelg nie zamierzałem kupować, bo to był za duży wydatek a wiedziałem, że mogę kupić w świetnym stanie i na dodatek o wiele tańsze  używane alufelgi Audi, które kupiłem prezentowało się idealnie, dlatego również koła tak musiały wyglądać. Przejrzałem różne oferty, jakie znalazłem w internecie i natrafiłem na alufelgi, które były w doskonałym stanie. Chłopak, który wystawił je na sprzedaż żądał bardzo niskiej ceny i to mnie zdecydowanie przekonało. Alufelgi musiałem odebrać osobiście i miałem jechać do miejscowości oddalonej o dwadzieścia kilometrów, co nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Umówiłem się z tym chłopakiem na konkretną godzinę i do niego pojechałem. Na miejscu jeszcze dokładnie obejrzałem te używane alufelgi i byłem pod wrażeniem. Były zachowane w idealnym stanie i takich właśnie poszukiwałem. Dałem chłopakowi pieniądze i zapakowałem alufelgi do samochodu. Byłem niezmiernie zadowolony z tego zakupu, bo nie spodziewałem się, że znajdę używane alufelgi w tak dobrym stanie.

Swój samochód po tych wszystkich zmianach wyglądał bardzo sportowo i nawet kumpel, który mi go sprzedał był pod ogromnym wrażeniem. Stwierdził, że właśnie mi sprzedał to auto, ponieważ miał świadomość, że będę o nie dbał tak samo jak. Samochód był dla mnie ważny.