Zakup czapraków firmy Horze

Lubiłam odwiedzać dziadków. Mieli gospodarstwo domowe i zwierzęta. Jednak kiedy pewnego razu ich odwiedziłam to okazało się, że pojawiły się u nich nowe zwierzaki, do tej pory u nich niespotykane. A mianowicie konie. Okazało się, że ich znajomy sprzedawał gospodarstwo i nie miał co zrobić z końmi, więc dziadkowie się na nie zdecydowali, szczególnie, że wiedzieli, że ja lubię na nich jeździć, a dziadek sam kiedy bardzo aktywnie zajmował się jazdą konną.

Czaprak na konia od Horze

czapraki horzeIch gospodarstwo nadal jednak musiało być lepiej przygotowane pod konie. Dziadek razem z moim tatą zaangażowali się w stworzenie nowej stadniny dla nich, bardziej przestrzennej i dostosowanej odpowiednio do tego, by wygodnie można było się nimi zajmować. Wiadomo było, że konie te są przyzwyczajone do ludzi i były właściciel często na nich jeździł. Ja też chciałam spróbować. Ale dziadek miał jedynie jedno siodło, natomiast brakowało mu czapraka. Ja ze swoich doświadczeń wiem, że o wiele bardziej komfortowe dla konia jest jeżdżenie z czaprakiem, więc postanowiłam taki zamówić, jeszcze zanim usiądę na pierwszym z tych zwierząt. Jeśli chodzi o czapraki Horze to firma, której ufam najbardziej. Są przeze mnie dokładnie sprawdzeni i nigdy mnie nie zawiedli, więc zamówiłam u nich taki czaprak, licząc, że będę mogła dzięki niemu jak najszybciej sprawdzić moich sił na nowych koniach. I tak się złożyło, że już na następny weekend mogłam się za to zabierać.

Pięknie czaprak pasował do siodła i całość idealnie pasowała do naszych koni. Wiedząc już, że komfort mają zapewniony, mogłam zacząć na nich jeździć. Początkowo były dosyć krnąbrne, ale szybko opanowałam jazdę na tych zwierzakach. Teraz chyba będę jeszcze częściej odwiedzać dziadków i ich piękne zwierzęta.