Zachwycający krzemień pasiasty

Należę do osób, które uwielbiają elegancje, klasyczne stylizacje. Prowadzę własną firmę i na co dzień staram się prezentować jako bizneswoman. Ostatnio bardzo przypadła mi do gustu możliwość urozmaicania codziennego ubioru różnego rodzaju dodatkami. Wręcz zakochałam się w biżuterii, a w trakcie poszukiwań nowych inspiracji, natknęłam się na bardzo ciekawy kamień ozdobny, który na stałe zagościł w mojej szafie.

Eleganckie ozdoby z krzemienia pasiastego

szlifowany krzemień pasiasty - cenaUważam siebie za kobietę sukcesu. Chce zapracować na to miano nie tylko swoimi działaniami, ale też wizerunkiem. W końcu, mówią, jak cię widzą, tak cię piszą. Chcąc więc uchodzić za bizneswoman , musiałam zadbać o odpowiednią garderobę. Goszczą więc w niej eleganckie kostiumy, sukienki i tak dalej, które noszę na co dzień. Ostatnio odkryłam też, jak duże znaczenie mają w stylizacjach dodatki. Potrafią one nadać charakteru danemu strojowi. Poszukuję więc od jakiegoś czasu coraz nowszych inspiracji, jak chodzi o wszelkiego rodzaju biżuterię. Niedawno, na przykład, natknęłam się na pewien niedrogi kamień ozdobny, który stał się moim numerem jeden. Kamieniem tym jest występujący tylko w Polsce, szarawy krzemień pasiasty. W jubilerstwie stosowany jest szlifowany krzemień pasiasty – cena jego, zaś, jest zaskakująco niska.  Uwielbiam wykonane ze srebra kolczyki, z dodatkiem kamienia pasiastego oraz wszelkiego rodzaju bransoletki i wisiorki. Szary odcień i eleganckie cieniowania na kamieniu powodują, że prezentuje się wspaniale przy klasycznych stylizacjach. Z tego, co się dowiedziałam, krzemień pasiasty jest niezwykle twardy i wcale niełatwy w obróbce. Jednak, na szczęście, współczesna technologia znalazła sposób na to, jak sobie z tym poradzić. I dzięki temu mogę zachwycać się piękną, szarą biżuterią, która towarzyszy mi na co dzień. Posiadam już bogatą kolekcję biżuterii z kamieniem pasiastym.

Elegancka biżuteria towarzyszy mi od niedawna, dodając charakteru moim biznesowym stylizacjom. W trakcie poszukiwań inspiracji, jak chodzi o dodatki, natrafiłam na szeroko wykorzystywany w jubilerstwie kamień, który nazywany jest krzemieniem pasiastym. Zachwycił mnie jego elegancki wygląd i szara barwa, które idealnie pasują to biznesowych ubrań. Plusem jest też to, że biżuteria z tym kamieniem jest całkiem niedroga.