Zabawkowy wózek idealny dla dwulatki

Moja córka kończy w tym miesiącu dwa latka i w związku z tym urządzamy dla rodziny i przyjaciół huczne przyjęcie. Nasza mała, bystra gaduła jest oczkiem w głowie całej naszej rodziny, dlatego każdy zaproszony wyraził ogromną radość i zadeklarował przybycie. Imprezę urządzamy w domu. Będzie mnóstwo balonów, kolorów i zabawek. Przyjdzie kilkanaście dzieci, głównie z rodziny, więc wymyśliliśmy dla nich kreatywne zajęcia.

Drewniany wózek na prezent

wózek dla lalek drewnianyOd kiedy na świat przyszła nasza córka, życie wywróciło się nam do góry nogami. Aż trudno uwierzyć, że od jej urodzenia minęły dopiero dwa lata. Wszyscy mamy wrażenie, że ta mała, słodka istota była z nami od zawsze. Córka wyrosła na inteligentną gadułę, która uwielbia zabawę i towarzystwo innych. Dlatego na jej przyjęciu pojawi się tyle osób wraz z grupą dzieci. Przygotowaliśmy wraz z mężem mnóstwo atrakcji zarówno dla starszego, jak i młodszego grona. Wraz z zaproszeniami pojawiło się wiele pytań na temat tego, jaki prezent kupić małej. Zazwyczaj ciężko mi było odpowiedzieć na te pytania z racji tego, że nasz córka cieszy się zawsze z każdego podarunku. Na pewno wymarzyła sobie wózek dla lalek drewniany, który widziała u swojej kuzynki. Takie wózki wykonywane są ręcznie, z dbałością o najmniejszy szczegół. Praktycznie wszystkie elementy wykonane są z drewna i pomalowane nieszkodliwą dla dzieci farbą na wyraziste, atrakcyjne barwy. Drewniana wózki najprościej zamówić przez Internet. Występują one w różnych rozmiarach, w zależności od tego, jakiej grupie wiekowej są dedykowane. Mimo tego, że całe są drewniane, to bardzo łatwo i lekko się je prowadzi, co jest ogromny plusem szczególnie w przypadku małych dzieci. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, wózek dla lalki wykonany z drewna nasza córka otrzyma od babci i dziadka. Babcia uwielbia wszelkiego rodzaju robótki ręczne, więc na pewno w komplecie z wózeczkiem nasz mała pociecha otrzyma komplet pościeli dla lalek.

Nasza córka kończy za niedługo dwa latka. W związku z tym organizujemy dla niej przyjęcie. Zaproszeni goście wypytują mnie, z jakiego prezentu mała się ucieszy. Poza drewnianym wózkiem dla lalek, nasza mała gaduła nie ma jakiś specjalnych wymagań. Potrafi cieszyć się z każdej, najdrobniejszej rzeczy, którą otrzyma.