Z Olsztynie jest dużo dentystów

 

Mój synek ma sześć lat. Niedawno zaczęły mu wypadać zęby mleczne. Dziecko jest z tego powodu szczęśliwe. Ząbki, które wypadły przynosi do mnie i chwali się, że ma kolejną szczerbę. Chętnie szczerzy się do zdjęć. Uważa, że bez mleczaków wygląda śmiesznie. Niestety kilka dni temu wieczorem zaczął płakać, że boli go ząbek.

Polecany stomatolog w Olsztynie

dentysta olsztynBył to mleczak, który jeszcze się nie ruszał. Znajdował się z tyłu szczęki. Dałam mu środek przeciwbólowy na noc i następnego dnia postanowiłam udać się do dobrego dentysty. Mieszkamy w Olsztynie i lekarzy stomatologów jest tu bardzo dużo. Jeśli tym kogo szukamy jest dentysta Olsztyn jest miejscem, gdzie bez problemu go znajdziemy. Zadzwoniłam do gabinetu i zarejestrowałam synka na ten sam dzień, na popołudnie. Kiedy powiedziałam, że boli go ząb, nie było problemu, żeby umówić się szybko na wizytę. Poszłam z zapłakanym dzieckiem do gabinetu. Bał się trochę, bo nie wiedział co pani doktor będzie mu robić. Okazało się, że mleczak jest zepsuty i najlepiej będzie go wyrwać. Przecież potem zastąpi go i tak stały ząb. Synek najbardziej bał się znieczulenia, ale pani doktor miała dobre podejście do dzieci i szybko zrobiła mu zastrzyk. Ząb wyrwała bez problemu. Mały dostał na pamiątkę magnes z ząbkiem. Bardzo się z niego cieszył. Kiedy znieczulenie minęło trochę narzekał, że go boli, ale nie trwało to długo. Po kilku dniach zaczął wychodzić mu w tym miejscu stały ząb.

Gabinetów stomatologicznych jest w mieście bardzo dużo. Znajdziemy lekarzy, którzy mają dobre podejście do dzieci, by nasze pociechy nie bały się leczenia zębów. Przyjmują oni prywatnie jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie musimy czekać w długiej kolejce, bo w nagłym przypadku zawsze znajdzie się miejsce. Tak jak w naszym przypadku.