Wynajem samochodów z dostawą do klienta

Nie jest żadną tajemnicą, że branża wynajmu samochodów rozwija się coraz szybciej. Wszystko zawdzięczamy modzie na współdzielenie się, czyli wynajmowanie od siebie określonych rzeczy. Pojazdy takie jak samochody, rowery czy hulajnogi można wynająć za pomocą aplikacji. Wystarczy kliknąć odpowiednią opcję i zabrać zaparkowany na ulicy pojazd. Dzisiaj nie trzeba czegoś kupować, żeby to mieć. Wynajem to dzisiaj luksus, na który może sobie pozwolić każdy.

Proste jak nigdy wynajęcie samochodu

wynajem samochodów osobowych z łodziŻyjemy w czasach, w których wszystko jesteśmy w stanie załatwić bez wychodzenia z domu. Ostatnio do załatwienia każdej sprawy wystarczy nam telefon komórkowy. Mamy w nim dostęp do internetu i mnóstwo niezbędnych do funkcjonowania aplikacji. Wynajęcie samochodu jest dzisiaj proste jak nigdy. Jeszcze kilka lat temu trzeba się było pofatygować do wypożyczalni. Dzisiaj robimy to za pomocą aplikacji. Wybieramy samochód i otwieramy go telefonem. Za wypożyczenie aplikacja sama pobierze opłatę z naszej karty bankowej. Z tymi nowoczesnymi sposobami konkurują jeszcze tradycyjne wypożyczalnie. Jedna firma oferująca wynajem samochodów osobowych z Łodzi poszła o krok dalej. Zaoferowała klientom dostawę samochodu pod wskazany adres. Samochód możemy wypożyczyć oczywiście za pomocą aplikacji, ale wszystko działa w taki sposób, że nie musimy się nigdzie po auto fatygować. Musimy się zarejestrować w wypożyczalni i osobiście stawić się, żeby podpisać umowę ramową na świadczone usługi. A potem wystarczy jedynie kliknięcie w aplikacji wybranego auta i podanie adresu dostawy. W ciągu dwóch godzin samochód pojawia się pod wskazanym przez nas adresem. No to jest już luksus, jakich mało. Wychodząc jednak na przeciw wypożyczalniom w aplikacjach na smartfony trzeba zaoferować klientom usługi inne niż standardowe. Bo to klient jest przyszłością dla każdej firmy.

Większość tradycyjnych wypożyczalni samochodów musiała zrobić krok do przodu i dogonić stale uciekającą konkurencję. Dzisiaj nikogo nie dziwi, że samochód można wypożyczyć za pomocą aplikacji na smartfonie. Można to zrobić za jednym dotknięciem ekranu. Dla odmiany wypożyczalnie tradycyjne oferują dostarczenie samochodu pod wskazany adres. A wszystko i tak sterowane jest za pomocą aplikacji na smartfona.