Wygodna torebka shopper

Pewnego dnia stała się bardzo nieprzyjemna rzecz. Szłam sobie akurat na zajęcia i w pewnym momencie urwała mi się reklamówka w której trzymałam zeszyty. Zawsze nosiłam je osobno, ponieważ miałam małą torebkę listonoszkę i zeszyty i książki było w reklamówce. Stwierdziłam, że nie mogę tak dłużej chodzić, bo jest to bardzo niewygodne. Tak więc po zajęciach zaplanowałam sobie małe zakupy.

Zakup nowej torebki

torebka typu shopperPomyślałam, że muszę nabyć jakąś porządna torbę w której mogłabym zmieścić wszystko. Chciałam mieć jedną uniwersalną i porządną torebkę, która pomieściłaby bez problemu zakupy i format a4. Udałam się więc do galerii do sklepu z galanterią. Zauważyłam, że mają różne modele, jednak ciężko było mi znaleźć coś idealnego dla siebie. W końcu wpadła m w ręce torebka typu shopper która była właśnie tym czego potrzebowałam. Po pierwsze, zwróciłam na początku uwagę na jej wygląd, a to też jest istotna kwestia. Była czarna z białymi paskami, tak więc zawsze jakieś urozmaicenia, a nie prosty styl. Poza tym, gdy zajrzałam do środka zdziwiłam się jaką ma pojemność. Można było zmieścić do niej bardzo dużo. Była przy tym lekka i to również kolejny jej plus. Bo przeznaczona była do cięższych rzeczy, więc chociaż torba byłaby lżejsza do noszenia. W środku znajdowały się tradycyjne przegródki. Jedna była na zamek, dlatego mogłam nosić w niej telefon. Każda z nas zawsze ma problem ze znalezieniem telefonu w torebce. Ja uniknęłam tego problemu, ponieważ mogłam bez problemu odnaleźć telefon w zamykanej przegródce. Włożyłam tam też szminkę, bo to też taki podręczny kosmetyk, który zawsze lepiej mieć blisko siebie. Miałam szczęście, bo akurat po mnie jakaś dziewczyna też chciała tą samą torebkę. Akurat była już tylko jedna i akurat stałam z nią przy kasie, tak więc zdążyłam, mimo, że dzieliły mnie sekundy.

Od czasu zakupu torebki przestałam mieć problem z pękającymi reklamówkami i brakiem wygody. Teraz tylko szybko biorę z domu torebkę ze wcześniej zapakowanymi zeszytami i biegnę na zajęcia. Po zajęciach robię zakupy i wkładam je do mojej torby. Jest bardzo pojemna, nie potrzebuję dzięki niej dodatkowych worków. W dodatku bardzo przyjemnie się ją nosi, nie jest wcale ciężko, mimo takiej zawartości. Musi być dobrze skonstruowana, by równomiernie rozkładała ciężar.