Wygodna torba handmade

Zbliżały się święta i chociaż jeszcze teoretycznie było do nich dużo czasu, to już zaczynałam się zastanawiać, co mogę kupić mojej najlepszej przyjaciółce. Przy okazji, mogłam kupić też coś dla siebie, bo zazwyczaj nie wybieram się na zakupy. Ciężko było mi znaleźć trochę wolnego czasu. Jednak kiedy chodziło o prezenty dla bliskich, to zawsze udało mi się wyrwać do miasta.

Zakup pojemnej torby

pojemna torba handmadeDługo chodziłam wśród sklepowych alejek w galerii handlowej, w centrum i na targowiskach. W pewnym momencie znalazłam sklepik, który mnie zainteresował. Można było znaleźć w nim rękodzieła, które zawsze chwaliłam. Od razu rzuciła mi się w oczy pojemna torba handmade i postanowiłam się jej bliżej przyjrzeć. Wiedziałam, że moja torba jest trochę za mała i potrzebowałam jakiejś większej i bardziej pojemnej. Ta akurat była idealna do noszenia jej na co dzień, czy na zajęcia, czy do pracy. Poza tym, bardzo spodobał mi się fakt, że jest ręcznie robiona. Dlatego też postanowiłam sobie taką kupić. Gdy podeszłam do regałów z torbami, okazało się, że jest więcej wzorów i kolorów i miałam ogromny problem z wyborem. Wszystkie mi się podobały i ciężko było się zdecydować. Każda z toreb wykonana była z porządnego materiału. Widać było, że tak szybko się ani nie przetrą, ani rączki nie urwą. Na dole torby były też takie specjalne zabezpieczenia do bezpiecznego stawiania. Wewnątrz można było znaleźć tradycyjnie jedną zapinaną na zamek kieszonkę i jedną otwartą na telefon, czy portfel. Pomyślałam, że najlepiej zdecydować się na torebkę w kolorze uniwersalnym, która będzie pasowała do każdej stylizacji. Dlatego też wzięłam taką w kolorze granatowym. Postanowiłam również wziąć podobną na prezent dla mojej przyjaciółki, ponieważ jak wiadomo, kobietom nigdy nie jest za dużo torebek. Wiedziałam, że z pewnością będzie jej używać.

Torebki które zakupiłam okazały się bardzo przydatne. Nie rozstawałam się z swoją i wszędzie z nią chodziłam. Przyjaciółka tak samo, mówiąc, że jest to najwygodniejsza torba jaką miała. Cieszyłam się, że w końcu udało mi się wybrać prezent, który nie tylko będzie ładnie się prezentował, ale będzie też użyteczny. Za rok jednak będę musiała wymyślić coś innego. Może jakiś portfel do kompletu, bo również są takie ręcznie robione w tym sklepie.