Wspaniały ortodonta dla córki

Piękny uśmiech jest marzeniem wielu z nas. Codziennie się uśmiechamy i ciężko to robić, kiedy mamy jakieś ubytki w uzębieniu, lub gdy nasze zęby nie mają idealnego, białego odcienia. Kiedy jesteśmy dziećmi, nie zwracamy tak na to uwagi, nie jest to dla nas ważne. Dlatego rolą rodzica jest dbanie o zdrowy uśmiech swojego dziecka. Dziecko podziękuje dopiero za kilka lat, gdy stanie się dorosłe i prawidłowy zgryz będzie dla niego bardzo ważny. 

Wizyta u dobrego ortodonty

Ortodonta RzeszówMoi rodzice nie zwracali uwagi na stan mojego uzębienia. Kiedy coś mnie bolało, zabierali mnie do dentysty i na tym się kończyło. Kiedyś nie było też takiego dostępu do stomatologów. Przez to w dorosłości miałam nieprawidłowy zgryz, co powodowało u mnie dyskomfort. Dlatego obiecałam sobie, że zadbam o to, by moje dziecko miało piękny zgryz. Kiedy tylko moja córka zaczęła mieć problemy ze zgryzem otwartym, postanowiłam zabrać ją do specjalisty. Był nim ortodonta Rzeszów, którego polecało bardzo wiele osób. Twierdzili, że jest on idealny dla dzieci i ma super podejście. Właśnie kogoś takiego poszukiwałam. Leczenie ortodontyczne trwa minimum dwa lata i są to stałe, comiesięczne wizyty. Dlatego chciałam, żeby przebiegały one w możliwie jak najprzyjemniejszej atmosferze. Córka chętnie poszła na pierwszą wizytę i od razu zaczęła rozmawiać z ortodontą, który ją zagadywał i pokazywał różne obrazki. Przestała odczuwać strach i była zadowolona z wizyty. Pan pobrał jej wycisk, żeby móc wykonać odpowiedni aparat korygujący jej wadę zgryzu. Dzięki temu w szybkim czasie można było wykonać odpowiedni aparat. Akurat w okresie wakacyjnym, aby na spokojnie przygotować się do szkoły z aparatem i przyzwyczaić. Uznałam, że taki moment będzie najlepszy, bo po dwóch miesiącach córka już zapomni, że ma aparat i nie będzie powodował żadnego dyskomfortu w mówieniu, czy jedzeniu.

Po mniej więcej tygodniu oczekiwania, można było już założyć córce aparat. Na początku źle się jej w nim mówiło, jednak szybko się przyzwyczaiła. Spodobało jej się noszenie aparatu zwłaszcza, gdy pojawiły się już pierwsze zauważalne efekty leczenia. Pan doktor pokazał jej pierwszy wycisk i porównali z obecnym stanem uzębienia. Różnica była ogromna. Byłam zaskoczona, że tak szybko zęby zaczynają wracać na swoje właściwe miejsce. Mąż również był zdumiony i cieszył się z tak niesamowitych rezultatów leczenia ortodontycznego.