Urządzamy kuchnię na wymiar

Kuchnia to takie nasze królestwo, w którym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu nie tylko na gotowaniu, ale również na spotkaniach przy kawce i ciachu z przyjaciółmi, koleżankami czy rodziną. Dlatego tak ważne jest, aby nasza kuchnia była przestronna, co pozwoli nam na łatwe poruszanie się po niej, a także funkcjonalna, czyli dopasowana do naszych potrzeb. Kuchnia to wyjątkowe miejsce, dlatego każdy chce, aby jego była wyjątkowa i wyglądała inaczej niż pozostałe. Czy jest to możliwe?

Jak urządzić kuchnię marzeń?

kuchnie na wymiar tychyJak już wcześniej wspomniałam kuchnia to bardzo wyjątkowe miejsce. To właśnie ta jej wyjątkowość sprawia, że każdy z nas chce mieć oryginalny wystrój, spełniający nie tylko nasze oczekiwania, ale również zachwyci naszych gości. Sama ostatnio próbowałam urządzić swoją kuchnię, jednak na moich projektach zawsze mi czegoś brakowało. Poza tym meble ze sklepu czy salonu meblowego niezbyt spełniały moje oczekiwania co do koloru czy układu szafek. Poza tym nie wszyscy producenci zgadzają się na poprawki swoich modeli szafek, ponieważ jest to dla nich nieopłacalne i dosyć pracochłonne. Dlatego postanowiłam zamówić kuchnie na wymiar Tychy. Dlaczego akurat na zamówienie? Przecież wiele osób uważa, że takie meble kosztują fortunę a i tak nie zawsze otrzymamy to czego oczekiwaliśmy. Jednak to wcale nie jest prawdą, sama się o tym przekonałam. Kiedyś przeglądając różne strony internetowe natrafiłam na reklamę firmy zajmującej się meblami na wymiar. Zajrzałam na ich stronę z czystej ciekawości. Byłam bardzo mile zaskoczona ilością materiałów, kolorów czy też możliwościami jakie daje takie rozwiązanie. Postanowiłam więc skontaktować się z przedstawicielem firmy i umówić się na spotkanie. Oczywiście konieczne były dokładne wymiary mojej kuchni, ponieważ dzięki temu łatwiej było zaprojektować meble. Następnie przeszliśmy do moich oczekiwań względem tego pomieszczenia a także przechowywania. Kolejną rzeczą było ustalenie wymiarów poszczególnych szafek oraz szuflad. Kiedy to zostało już ustalone przeszliśmy do wyposażenia szafek w różnego typu kosze czy też inne elementy ułatwiające przechowywanie.

Kiedy wszystko zostało już ustalone pozostało już tylko wybrać rodzaj drewna z jakiego mają zostać wykonane meble. Co dalej? Dalej projekt trafił do realizacji a mi pozostało poczekać kilka dni, aż przywiozą wszystkie elementy i ułożą je w jedną całość. Efekt końcowy był jeszcze lepszy niż wyglądało to pokazane w programie komputerowym. Byłam bardzo zadowolona a i wcale nie zapłaciłam fortuny za tą usługę.