Ulotki wydrukowane w promocyjnej cenie

Mój ojciec zdecydował się otworzyć restaurację w centrum Bydgoszczy. Było tam wiele knajp i nieco mnie to dziwiło, ale ojciec znał się na rzeczy i wiedział co robi. Zamierzał serwować potrawy kuchni węgierskiej i wiedział, że restaurację będzie odwiedzało wielu klientów.

Wydrukowanie ulotek w niskiej cenie 

druk ulotek bydgoszczOjcu dużo czasu zajęły przygotowania i codziennie był bardzo zmęczony. Postanowiłem więc mu pomóc i zapytałem co mógłbym dla niego zrobić. Ojciec chciał rozreklamować swoją restaurację i zamierzał w tym celu wydrukować ulotki, które miały trafić do mieszkańców całego miasta. Nie miał na to czasu i poprosił, żebym się tym zajął. Zgodziłem się i zacząłem szukać miejsca, w którym mógłbym zlecić druk ulotek Bydgoszcz jako duże miasto wiele miała do zaoferowania i dlatego szybko znalazłem interesującą mnie firmę. Kiedy wszedłem do środka, to od razu dostrzegłem wielką kartkę z napisem promocja. Dotyczyła ona tylko druku ulotek kolorowych a takich właśnie potrzebował ojciec. Byłem zadowolony i wiedziałem, że ojca ta informacja również bardzo ucieszy. Do wydokowania było tysiąc ulotek i szybko przeliczyłem sobie, że sporo uda się zaoszczędzić na tej promocji. Ulotka była zaprojektowana dwustronnie. Na jednej stronie była nazwa restauracji, mapka i dokładny adres a na drugiej przykładowe menu. Kolorowa ulotka prezentowała się interesująco i przykuwała uwagę. Kiedy wydrukowano jedną ulotkę, to musiałem ją zaakceptować. Wyglądała wręcz idealnie. Wybrałem najlepszą firmę.

Przy rozdawaniu ulotek ja również pomagałem i dzięki temu trafiły one na każde osiedle. W dniu otwarcia odwiedziło ojca ponad sto osób i nikt takiej frekwencji się nie spodziewał. Ojciec jednak wiedział co robi i życzyłem mu, żeby odnosił same sukcesy zawodowe.