Udostępnianie sali weselnej w hotelu

Dostałem tę pracę w hotelu, ponieważ miałem wprowadzić zmiany, które miały przyciągnąć więcej klientów. Posiadałem ogromne doświadczenie i kwalifikacje, dlatego tak zabiegano o moją osobę. Zaoferowano mi wyjątkowo wysokie wynagrodzenie i właśnie dlatego zdecydowałem się przyjąć tę pracę. Zamierzałem wprowadzić sporo zmian w zarządzaniu tym hotelem.

Przestronna sala weselna w prestiżowym hotelu

hotel z salą weselną OpoleHotel miał jedną dużą salę, która w ogóle nie była wykorzystywana. Stała pusta od samego początku i już wiedziałem, że tak być nie mogło. Pomieszczenie koniecznie trzeba było wykorzystać i już nawet wiedziałem jak. Będzie to prestiżowy hotel z salą weselną Opole często było odwiedzane przez turystów a wesela jeszcze częściej były organizowane. Dlatego wiedziałem, że to był doskonały pomysł. Pomieszczenie było przestronne i wiedziałem, że swobodnie pomieści dwieście osób. Zatrudniłem projektanta wnętrz, który miał zająć się salą weselną. Właściciel hotelu dał mi całkowicie wolną rękę i mogłem zrobić dosłownie wszystko. Kiedy powiedziałem mu, że w hotelu będzie sala weselna, to przyznał, że już o tym kiedyś myślał, ale nie miał nikogo, kto mógłby się tym zająć. Zatrudnionych zostało dodatkowo kilku kelnerów i kucharz, ponieważ zamierzałem często wynajmować tę salę weselną w hotelu. Remont trwał około dwa miesiące, ale efekt końcowy był niesamowity. W sali weselnej były piękne stoliki, wygodne krzesła oraz sprzęt muzyczny. Na oknach wisiały piękne i długie do ziemi zasłony. Zainwestowałem również klimatyzację, która była obowiązkowym wyposażeniem każdej sali weselnej. Kiedy sala weselna w hotelu już była całkowicie gotowa, to umieściłem informację, że jest ona możliwa do wynajęcia. Koszt tej sali był umiarkowany, ale to była cena początkowa, ponieważ chciałem zachęcić jak najwięcej osób do skorzystania. Posiłki przygotowywał najlepszy w Opolu kucharz, którego zatrudniłem.

Ludzie chętnie wynajmowali salę weselną i dodatkowo rezerwowali pokoje hotelowe dla swoich gości. Zyski w hotelu znacznie wzrosły, co oczywiście cieszyło właściciela. Cieszył się, że mnie zatrudnił, ponieważ wprowadziłem bardzo korzystne zmiany, które wpłynęły na jeszcze większe zainteresowanie hotelem. W planach miałem jeszcze zrobienie sali konferencyjnej.