Ubezpieczyciel zrobił na mnie dobre wrażenie

Kiedy skończyłam studia miałam sporo szczęścia bo udało mi się znaleźć od razu dobrą pracę. Sporo zarabiałam więc zastanawiałam się nad zakupem własnego mieszkania. Do tej pory wynajmowałam tanie mieszkanie ale stwierdziłam, że zakup mieszkania to dobry czas i najlepsza inwestycja. Trafiłam do fajnego biura nieruchomości. Pani Ilona pokazała mi fajne mieszkanie, które spełniało wszystkie moje potrzeby. Było w dobrej cenie i od razu zaczęłyśmy załatwiać formalności. Miałam zdolność kredytową więc szybko udało się wszystko załatwić. Do kredytu musiałam ubezpieczyć to mieszkanie.

Zdecydowałam się na solidne ubezpieczenie mieszkania

ubezpieczenie mieszkania w szczecinieSkorzystałam z Internetu. Wpisałam w wyszukiwarce ubezpieczenie mieszkania w szczecinie. Pojawiło mi się wiele firm, które zapewniają takie ubezpieczenie w dobrych cenach. Trafiłam na dobrego agenta, który miał wiele pozytywnych opinii. Klienci go chwalili bo dobrze im się z nim współpracowało. Zapewniał im dobre warunki ubezpieczenia. Miał kontakty w wielu firmach więc można było wybierać odpowiednie ubezpieczenie biorąc pod uwagę wiele firm. Ja zdecydowałam się na solidne ubezpieczenie, które było na wysoką kwotę. W skład ubezpieczenia wchodziło wiele czynników, mieszkanie było ubezpieczone od zalania i pożaru. Niektóre czynniki wymagał bank na niektóre takie jak przepięcia czy ochronę komórki lokatorskiej wybrałam sama. Poza tym zdecydowałam się także na ubezpieczenie rzeczy ruchomych a także agent doradził mi także wykupienie oc w życiu prywatnym. Te kilka dodatków nie kosztowały mnie dużo a wydawało mi się, że warto mieć takie zabezpieczenie. Dzięki temu czułam się pewniej i nie obawiałam się o swoje mieszkanie czy ewentualną kradzież. Na mojego ubezpieczyciela trafiłam zupełnie przypadkowo.

W dzisiejszych czasach warto korzystać z Internetu ale tez warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami o takich osobach. Dzięki dobrym opiniom zdecydowałam się na skorzystanie z jego usług i sama również polecam usługi agenta wśród moich znajomych czy w rodzinie. Jestem z niego zadowolona, wszystkie formalności udało nam się załatwić bardzo sprawnie. Bank nie miał żadnych obiekcji do wybranego przeze mnie ubezpieczenia. Od razu je zaakceptował a ja dzięki temu nie musiałam czekać dodatkowych dni na przyznanie kredytu i odbioru moich już kluczy.