Tapicer uratował meble babci

Odziedziczyłam mieszkanie po mojej babci krótko po ślubie. W momencie, gdy dowiedziałam się, że dostałam spadek i mieszkanie przechodzi na moją własność naprawdę nie mogłam w to uwierzyć. Mieszkałam wraz z mężem u moich rodziców. Co prawda my zajmowaliśmy piętro, a rodzice byli na parterze, to jednak cały czas marzyły nam się własne cztery kąty. Więc nie ma co ukrywać, że był to dar od losu i postanowiliśmy jak najszybciej dopiąć wszystkie formalności na ostatni guzik i się przeprowadzić. Poszło nam naprawdę sprawnie.

Potrzebowałam świetnego tapicera

tapicer w szczeciniePo tym jak otrzymaliśmy klucze do mieszkania od razu jeszcze tego samego dnia udaliśmy się je obejrzeć. Babcię odwiedzałam często, jednak koniec życia spędziła w szpitalu, więc w mieszkaniu nie byłam od dłuższego czasu. Po przekroczeniu progu mieszkania mąż uznał, że jest to miejsce idealne dla nas. Mieszkanie mimo, że było w dość przestarzałym stylu miało potencjał. Postanowiliśmy całkowicie odmienić kuchnię i sypialnię, jednak salon i gabinet tylko odświeżyć, ponieważ meble jakie się tam znajdowały zapierały dech w piersi. Nie ma co ukrywać, że było po nich widać, że mają naprawdę wiele lat, jednak wiedziałam, że jeśli zajmie się nimi najlepszy tapicer w Szczecinie to odzyskają swoją dawną świetność i jeszcze przez długi czas nam będą służyły. Od razu postanowiłam znaleźć specjalistę, który podejmie się tego wyzwania i znalazłam firmę, która miała naprawdę bardzo dużo pozytywnych opinii.

Po tym jak uzgodniliśmy zakres jego działań, fachowiec przystąpił do pracy i nie ukrywam, ze byliśmy w szoku jak zobaczyliśmy już efekt końcowy. Meble wyglądały obłędnie. Został zachowany styl w jakim chcieliśmy by był, jednak było kilka dodatków nowoczesnych i to połączenie sprawiło, że byliśmy zachwyceni. Cena jak na taką pracę była bardzo korzystna.