Szukam hurtowni z cebulą dobrej jakości

Prowadzę małą restauracje, w której zajmujemy się obsługa gości indywidualnych, organizujemy małe przyjęcia oraz przygotowujemy zaopatrzenie do pobliskiego sklepu garmażeryjnego. Aktualnie poszukujemy dostawcy cebuli ponieważ Pan, którym dotychczas współpracowaliśmy przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Poszukuję hurtowni z ekologiczną cebulą

hurtownia cebuliTak jak wspominałam, dość pilnie poszukuje hurtowni cebuli, ponieważ nasz dotychczasowy dostawca zakończył z nami współpracę, a muszę przyznać, że cebula, którą nam dostarczał była naprawdę bardzo dobrej jakość, hodowana na polach na pobliskiej wsi, bez nawozów była prawdziwie ekologiczna. Bardzo mi zależy aby nowy dostawca również spełniał te wszystkie warunki i bardzo zależy mi żeby hurtownia cebuli, z która nawiążemy współprace dbała o jakość swojego produktu, nie ukrywam, że dobrze by było gdyby hurtownia miała coś więcej w asortymencie na przykład por oraz szczypior. Ważna jest również dla mnie punktualność dostaw oraz kontakt w weekendy ponieważ czasem może zdarzyć, że będziemy potrzebować nagłej dostawy gdy liczba gości przekroczy nasze przygotowanie. Mam świadomość, że jak na to, że poszukuje porostu hurtowne cebuli mam bardzo duże wymagania, ale bardzo zależy mi na jakości ponieważ właśnie jakość jest gwarantowana gościom, którzy zdecydują się zjeść u nas posiłek. Jakość oraz jedzenie bez sztucznych barwników i innych dodatków jesteśmy bardzo pro ekologiczni.

Podsumowując po dość intensywnych poszukiwaniach znalazłam Panią Annę, która ma małą hurtownie warzyw a właściwie jest również ich producentem, ponieważ wszystkie warzywa rosną na małych polach wokół jej domu w pobliskiej wsi, rozumiemy się doskonale i Pani Anna spełniła wszystkie moje oczekiwania. Szef kuchni oraz nasi goście są bardzo zadowoleni.