Szczecin – naprawianie bram garażowych

Mieszkamy na osiedlu zamkniętym w pojedynczym bloku mieszkalnym. Jest tutaj mała liczba mieszkań, więc wszyscy dobrze się znamy i się ze sobą dogadujemy. Mamy parking pod budynkiem, dzięki czemu nikt nie musi zostawiać samochodów na widoku i każdy ma do tego wyznaczone miejsce parkingowe z małą przestrzenią nadającą się do zagospodarowania. Można powiedzieć więc, że mamy boksy garażowe z własną piwnicą. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza przy zastosowaniu automatycznej bramy garażowej. Problem jest jednak, gdy ta brama zaczyna szwankować.

Brama garażowa do naprawienia w Szczecinie

naprawa bram garażowych w szczecinieNasza brama była automatyczna, co było wygodne, szczególnie, że mieliśmy zjazd do garażu pod całkiem sporym kątem. Każdy z nas miał pilot do bramy i nigdy nie narzekaliśmy na jej działanie. Pewnie, czasami brama nie reagowała, ale zawsze to wynikało z potrzeby wymiany baterii w pilotach. Jednak pewnego razu pojawił się problem i brama nie reagowała w ogóle, mimo że powinna. Akurat ktoś musiał wyjechać rano do pracy i nie mógł otworzyć bramy. Później ktoś chciał zjechać i nie mógł tego zrobić. Okazało się, że coś się w mechanizmie bramy popsuło i pilotami nic nie możemy wskórać. Poinformowaliśmy o tym naszą zarządczynię budynku. Wspólnie ustaliliśmy, że jak najszybciej potrzebna jest jakaś sprawdzona naprawa bram garażowych w Szczecinie, bo tutaj akurat mieszkamy. Jeden z sąsiadów powiedział, że jego brat ostatnio korzystał z fachowca do swojej bramy w domku. Wszystko poszło bardzo sprawnie, specjalista nie wziął do tego dużo i brama działała już świetnie od tej pory. Sąsiad więc skontaktował się z tym fachowcem, by ustalić szczegóły naprawy naszej bramy. Nie ma co ukrywać, zależało nam na jak najszybszym wykonaniu naprawy, bo bez tego nie mogliśmy normalnie funkcjonować.

Na szczęście wolny termin znalazł się już na następny dzień. To pozwalało nam wszystkim liczyć na błyskawiczne rozwiązanie problemu. I faktycznie tak się stało – prawdziwemu fachowcowi, jakim okazał się specjalista od naprawy bram, zajęło bardzo krótko namierzenie usterki i naprawienie jej. Wytłumaczył nam, o co tam chodziło i podpowiedział, jak reagować, gdyby coś takiego się powtórzyło. Chociaż zapewnił, że naprawił to solidnie i problem nie powinien się już powtarzać.