Świetna zabawa na imprezie firmowej w Wielkopolsce

Bardzo zależało mi na tym, by zrealizować najlepszą imprezę dla moich pracowników. W ostatnim czasie zrobiliśmy bardzo dobre wyniki. Poza przyznaniem premii postanowiłem, ze musimy się gdzieś wyszaleć, bo ostatni okres był bardzo trudny dla naszej firmy ze względu na wzmożone wysiłki na giełdzie.

Wybór imprezy firmowej w Wielkopolsce

imprezy firmowe w wielkopolsceMusiałem zdecydować się na taka aktywność, która spowoduje, że wszyscy pracownicy będą się dobrze bawić. przeprowadziłem rozmowy z pracownikami, podczas których podawali oni swoje propozycje związane z imprezą firmową. W ten sposób zebrałem całkiem sporo różnych aktywności. Dominował paintball, więc zdecydowałem się na organizację wydarzenia w tym stylu. Posiadałem kontakt do przedsiębiorstwa, które organizowało najlepsze imprezy firmowe w wielkopolsce. Wykonałem telefon i spytałem się, czy jest możliwe poprowadzenie wydarzenia w charakterze przyjemnej rywalizacji kilku drużyn. Usłyszałem, że jak najbardziej, zwłaszcza, że zostanie dodatkowo zorganizowany krótki kurs survivalu. Wiedziałem, ze to na pewno spodoba się moim pracownikom, bo uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Bylem bardzo zdziwiony, kiedy wszystkie panie ucieszyły się z paintballu. Wyglądały na kruche kobiety,. a tu takie zaskoczenie, że chcą się strzelać kulkami z farbą! Zaplanowałem wydarzenie na końcówkę lipca tego roku. Wszyscy spakowali swoje plecaki i ruszyliśmy busem w drogę. Impreza była zaplanowana na dwa dni. Pierwszego dnia mieliśmy się strzelać, a drugiego mieć szkolenie z survivalu. Nasze pole walki prezentowało się bardzo ładnie. Dostaliśmy porządne atrapy broni,a  także akcesoria zabezpieczające. Każdy z moich pracowników dostał tez komplet amunicji. Podzieliłem ich na dwie grupy, samemu dołączając do tej, gdzie dominowały kobiety. Okazało się to błędem, bo panie biegały tak szybko i sprawnie, że cały czas zostawałem w tyle!

Mimo uczciwej i ciężkiej walki, drużyna kobiet osiągnęła znaczącą przewagę i zmiotła męski zespół. Całość wydarzenia przebiegała w znakomitej atmosferze zabawy. Szkolenie z survivalu okazało się być bardzo pożyteczne, a pani opowiadała szczegółowo o tym, jakie rośliny potrafią ocalić człowiekowi życie w lesie. jestem bardzo zadowolony z takiej imprezy firmowej i wiem, że częściej będę korzystał z usług tej działalności, która organizuje tak wspaniałe wydarzenia.