Sukienka na komunię syna

W tym roku niestety Pierwsza Komunia Święta zamiast odbyć się w maju to odbywa się we wrześniu. Wszystko jest winą pandemii, która nawiedziła świat i zmieniła naszą rzeczywistość. Mój syn miał iść do Pierwszej Komunii Świętej na koniec maja. Już dużo wcześniej zamówiłam sobie sukienkę, ponieważ nie mam tendencji do tycia, ale okazuje się, że teraz nie będzie ona stosowna do pogody.

Kreacja na Komunię dla mamy

sukienki na komunię dla mamyZamówiłam sobie typowo letnią sukienkę, ponieważ pod koniec maja pogody w Polsce są piękne, a na dworze jest wręcz upalnie. Niestety z racji tego, że komunia została przełożona na koniec września to swojej zamówionej sukienki nie założę, gdyż w tym roku początek jesieni nie zapowiada się zbyt obiecująco. Dlatego też na szybko muszę znaleźć jakąś nową, elegancką sukienkę. Postanowiłam wykorzystać w tym celu internet. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę sukienki na komunię dla mamy i rzeczywiście wyskoczyło mi kilka sklepów, które oferują stosowne ubiory. Kilka ze sklepów jest dostępnych lokalnie, więc postanowiła pooglądać co jest dostępne na stronie internetowej, a następnie wybrać się do sklepu i przymierzyć te sukienki, które mi się spodobały. Wiadomo, że strój musi być stosowany do okazji, w końcu mój syn idzie do Pierwszej Komunii Świętej, nie mogę więc wyskoczyć w błyszczącej mini jak na sylwestra. Z drugiej strony nie chcę też się wystroić jak starsza Pani. Jestem dość młodą osobą, więc chcę wyglądać elegancko i z klasą, ale stosownie do mojego wieku. Mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć.

Byłam w dwóch sklepach z listy. To właśnie w tym drugim znalazłam idealną sukienkę. Od razu rzuciła mi się ona w oczy na wystawie. Nie zwróciłam na nią uwagi w internecie, ale w witrynie sklepowej. Od razu wiedziałam, że musi być moja. Jest akurat odpowiednia na Komunię. Elegancka i gustowna, ale dla młodej osoby.