Środek zmniejszający produkcję spalin

Zmiany klimatyczne są tak dużym problemem, że wszystkie światowe rządy wprowadzają regulacje, mające na celu ochronę środowiska naturalnego. W Europie zanieczyszczenie powietrza osiągnęło tak dużą skalę, że Parlament Europejski wprowadził normy regulujące emisję spalin przez pojazdy.

Adblue pod nową nazwą

noxy adblueNormy te dotyczą między innymi emisji takich szkodliwych substancji, jak: tlenek azotu, cząstki stałe, węglowodór i najczęściej obwiniany za ocieplenie klimatu dwutlenek węgla. Niestety, substancje te w większości są produkowane przez pojazdy z silnikiem Diesla oraz z systemem SRC. Na szczęście, jeśli posiadamy starsze pojazdy tego typu, które nie spełniają europejskich norm, możemy zmniejszyć ilość emitowanych przez nie zanieczyszczeń, za pomocą środka noxy adblue to jego dawna nazwa handlowa. Poza zmniejszeniem ilości spalin, stosowanie płynu Noxy może przynieść nam także takie korzyści jak: zmniejszenie zużycia paliwa od 3 procent do nawet 5 procent, co odczuwalnie odciąży nasz portfel, świadomość aktywnego działania na rzecz środowiska, możliwość wydłużenia okresów międzyserwisowych oraz podniesienie wartości pojazdu w przypadku sprzedaży. Sklepy oraz firmy przewozowe mogą kupić środek Noxy w ilości hurtowej, czyli całą cysternę, lub jej część, jednak nie mniejszą niż dwa tysiące litrów. Klienci detaliczni mogą znaleźć ten produkt na półkach sklepów detalicznych w kanistrach o objętości od 10 litrów do 20 litrów. Średni koszt jednego litra płynu to około 7 złotych.

Niezależnie od kupionej ilości, środek Noxy należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Zakres temperatur, w których może być przechowywany, to od -5 do +25 stopni Celsjusza. W wyższej temperaturze płyn straci część swoich właściwości, a w niższych może zwiększyć swoją objętość.