Spodnie do wędkowania były idealne

 

Mój tata jest zapalonym wędkarzem. Ostatnio podwoziłam go na ryby i miałam go odebrać jak da mi znać. Tata nie chciał jechać samochodem a ja akurat jechałam na zakupy do galerii więc w sumie było mi po drodze. Tata łowi ryby już od kilku lat. Dużo rzeczy ma już kupionych i co jakiś czas dokupuje nowe. Mama cieszy się, ze tata ma takie hobby i jest zadowolona, że nie siedzi w domu.

Kupiłam tacie nowe spodnie

spodnie wędkarskie cenyKiedy byłam w galerii zobaczyłam, że jest likwidowany sklep wędkarski, w którym tata często robił zakupy. Pani, która do tej pory prowadziła ten sklep zdecydowała się na przeprowadzkę do innego miasta i chciała się pozbyć jak najszybciej towaru. Umowę na wynajem sklepu miała jeszcze przez pięć dni więc miała mało czasu. Zadzwoniłam do taty i trochę na początku się zmartwił ale będzie musiał zmienić sklep. Powiedziałam o promocjach i zasugerowałam, że może jest coś co mu się przyda a można teraz kupić w niższej cenie. Zdecydował się na spodnie wędkarskie. Ceny były różne ale na pewno opłacało się je kupić. Tata powiedział mi przez telefon jaki ma rozmiar i na szczęście był dostępny. Szybko wprowadziłam sobie na telefonie w wyszukiwarce spodnie wędkarskie ceny bo chciałam zobaczyć czy na pewno ceny są konkurencyjne i czy nie warto jednak zamówić ich przez Internet. Okazało się, ze przeceny są bardzo duże. Takie same spodnie w Internecie były nawet dwa razy droższe. Zdecydowałam się na ich kupienie i dodatków wzięłam kilka żyłek i przynęt w niespodziance.

Tacie kupione przeze mnie spodnie spodobały się. Były wygodne i funkcjonalne. Nie przepuszczały wody więc idealnie pasowały do wędkowania. Tata nie spodziewał się żyłek i przynęt był wdzięczny za te wszystkie prezenty. Powiększyłam jego kolekcję i na pewno będzie teraz chodził w nowych spodniach na ryby.