Spinki w formie liter do mankietów

Zostałem wybrany na świadka na ślub brata. Musze przyznać, że byłem zaskoczony tą decyzją. Wszyscy myśleli, że wybierze on swojego przyjaciela, u którego on był świadkiem na ślubie. Ale jednak stało się inaczej. A skoro miałem pełnić tak ważną rolę, to musiałem się dostosować do wielu ustaleń państwa młodych, również w kwestii ubioru.

Mankiety i spinki w kształcie liter

spinki do mankietów literyMiałem co prawda jakiś garnitur i koszulę, ale okazało się, że odbiegają one od stylu, w jakim wszystko miało wyglądać na weselu. Oczywiście chciałem spełnić wymogi brata i jego przyszłej żony, skoro zostałem wytypowany do tak ważnego zadania. Po wyborze przez nich garnituru, koszuli, butów i większości dodatków, całkiem późno przypomniało się nam wszystkim o tym, że do mankietów potrzebne są jeszcze spinki. W tym przypadki powiedzieli mi, że mogę już sam coś wybrać. Chciałem ich zaskoczyć, więc postanowiłem kupić coś specjalnego. Jeśli chodzi o spinki do mankietów litery ich inicjał mogłyby wyglądać bardzo fajnie. Postanowiłem więc poszukać spinek z literami B oraz A – może na pierwszy rzut oka nikt by tego nie dojrzał, ale wiem, że mogłoby to być niezwykle miłe zaskoczenie dla pary młodej, jeśli świadek pomyślałby o takiej drobnostce. Udało mi się znaleźć takie spinki w sieci i zamówiłem je na spokojnie, wiedząc, że do samego ślubu jest jeszcze sporo czasu. Nie mogłem się doczekać, gdy zobaczą, jakiego wyboru dokonałem.

Po raz pierwszy spinki z ich inicjałami dojrzeli w dniu ślubu. Najpierw zobaczył je mój brat, któremu pomagałem się uszykować. Był niesamowicie zaskoczony i od razu przy najbliższej okazji powiedział o tym partnerce. Podziękowali mi, że zrobiłem dla nich coś takiego, mimo że wcale nie musiałem. Jako świadek jednak, czułem, że powinienem.