Siostrze podobała się jodełka na podłodze

 

Jakiś czas temu przeszedłem na emeryturę. Byłem policjantem i mogłem szybciej skorzystać z tego przywileju. Zawsze byłem bardzo aktywny i nie wyobrażałem sobie siedzenia w domu. Postanowiłem dorabiać do domowego budżetu. Lubiłem remontować mieszkania i domy dlatego stwierdziłem, że to będzie dobry pomysł żeby sporo zarobić. Do tej pory sam robiłem remonty u siebie w mieszkaniu czy u swoich znajomych. Miałem już sporo zadowolonych klientów i w rodzinie sporo osób mnie polecało.

Panele położone w jodełkę podobają się klientom

panele jodełka francuskaKiedy znajomi i rodzina dowiedzieli się, że postanowiłem wykonywać remonty miałem już kilka osób, które zaproponowało mi pracę. Postanowiłem na początku zrobić remont mojej siostrze. Jej mieszkanie wymagało odświeżenia. Siostrze zależało na nowej podłodze i odmalowaniu ścian. Umówiliśmy się na konkretny termin. Basi podobała się jodełka. Miałem taką podłogę u siebie w domu i musiałem przyznać, że na prawdę pomimo wielu lat prezentowała się bardzo dobrze. Podjechałem do niej do domu i dokładnie wymierzyłem mieszkanie. Wiedziałem już ile materiałów będzie potrzebnych do wykonania tej pracy. Podjechałem do sklepu i zamówiłem jasną podłogę. Jasne panele jodełka francuska optycznie powiększają wnętrze i prezentują się bardzo elegancko. Poza tym na jasnej podłodze nie widać aż tak brudu. Basia ma psa wiec nawet sierść nie będzie aż tak widoczna. Położenie paneli w jodełkę jest proste i nie będę miał na pewno z tym problemu. Udało mi się kupić świetne panele, które były bardzo dobrej jakość. Cena była promocyjna więc sporo zaoszczędziłem a dodatkowo miałem zapewniony darmową dostawę. Panele zostały dostarczone następnego dnia. Kiedy miałem wszystkie niezbędne materiały od razu zabrałem się na ich położenie.

Dokupiłem też niezbędny podkład i praca szła mi bardzo sprawnie. Byłem umówiony z Basią, że w ciągu tygodnia pomaluje mieszkanie i położę podłogę. Niedługo jej syn będzie miał komunię i zależało jej żeby mieszkanie było odświeżone na tą uroczystość. Wszystkie prace szły mi sprawnie. Kiedy panele były już położone na podłodze mieszkanie prezentowało się bardzo elegancko. Byłem zadowolony z efektu końcowego, który udało mi się osiągnąć. Siostrze także odświeżone mieszkanie bardzo się podobało. Byłem z siebie zadowolony.