Sale konferencyjne są doceniane przez gości

 

Pracuję przy organizacji różnych konferencji. Moja firma zapewnia sale dba o nagłośnienie i całą organizację różnych wydarzeń. Zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni i chętnie powierzali nam kolejne zlecenia. Współpracujemy z różnymi klientami. Mamy sporo zleceń i nasze sale często są wykorzystywane do różnych konferencji i nie tylko.

Konferencyjne muszą być dobrze przygotowane

sale konferencyjne dolny śląskWydarzenia te są organizowane w tygodniu a także w weekendy. Nasze ale są duże i przestronne. Klienci chętnie zamawiają u nas terminy bo można pomieścić u nas dużo osób. Zapewniamy nasze noclegi z posiłki dla klientów. Ostatnio nawet miałem okazję spotkać znajomą z Torunia. W Toruniu urodziłem się i wychowałem. Na studiach poznałem żonę i zdecydowaliśmy się przeprowadzić na śląsk. Ona tu miała rodzinę o duży dom więc mieliśmy gdzie zamieszkać. Z czasem udało nam się zainwestować w sale konferencyjne dolny śląsk i dobrze sobie radziliśmy finansowo. Sporo już konferencji organizowaliśmy ale jeszcze nigdy nie spotkałem żadnego znajomego. Patrycja była naszą wspólną znajomą. Poznaliśmy się właśnie na studiach. Ona była z Bydgoszczy. Została lekarzem weterynarii i brała właśnie udział w konferencji związanej z tą branżą. Bardzo miło nam się rozmawiało i postanowiliśmy spotkać się wieczorem na kolacji. Moja żona na pewno bardzo się ucieszy. Kiedyś wspominaliśmy znajomych i żałowaliśmy, że z niektórymi nasze kontakty się urwały.

Wiadomo jak to jest na odległość a poza tym każdy z nas taki zabiegany na co dzień więc ciężko jest się spotykać. Cieszyliśmy się, ze spotkamy się z Patrycją i powspominamy stare, dobre czasy. Patrycja mówiła, że już kiedyś była na konferencji u nas. Nie wiedziała, że sala konferencyjna i ten cały ośrodek należy do nas. Dobrze, że udało nam się spotkać.