Prywatne przedszkole w Krakowie

Rodzice nie mają obowiązku posyłania swoich dzieci do żłobka, ani do przedszkola, to indywidualna decyzja. Choć jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ rodzic może wrócić do pracy kiedy dziecko jest w placówce edukacyjnej.

Co posiadają w ofercie przedszkola niepubliczne?

Przedszkole niepubliczne KrakówPoziom świadczenia usług we wszystkich placówkach oświatowych i edukacyjnych powinien być jednakowy. Jednak różnie z tym bywa. Panuje przekonanie, że jeżeli zapłacimy za usługę, to będzie ona na wyższym poziomie, a przecież jeżeli chodzi o dobro naszych dzieci, to nie liczymy pieniędzy. Jeżeli interesuje nas przedszkole niepubliczne Kraków jest miastem, w którym znajduje się ich bardzo dużo. W ramach pobytu w takiej placówce, dziecko ma zapewnioną opiekę wykwalifikowanego personelu, w skład którego wchodzą doświadczone opiekunki, logopedzi i animatorzy zabaw. W prywatnym przedszkolu dzieci mają po kilka godzin tygodniowo zajęć z jeżyków obcych, rytmiki, gimnastyki, śpiewu i tańca. Dodatkowo w wolnych chwilach dzieci mogą uczyć się przeróżnych umiejętności manualnych, takich jak robienie wycinanek, rysowanie, czy tworzenie ludzików z kasztanów. Dzieci mają zorganizowany czas od samego przyjścia do przedszkola. Rano mają zapewnione śniadanie, po południu obiad, a przed wyjściem podwieczorek. Rodzice mają możliwość wyboru menu dla swoich dzieci, oraz zapisanie malucha na dodatkowe zajęcia. Krakowskie przedszkola są przez cały czas monitorowane, więc rodzice mają pewność, że ich dzieci są pod dobrą opieką w czasie ich pracy.

Aby dziecko zostało przyjęte do niepublicznego przedszkola w Krakowie, trzeba wpłacić wpisowe i okazać ważne szczepienia dziecka, które są bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa. Pobyt w placówce zaczyna się o godinie ósmej rano, a kończy o szesnastej.