Prosty sposób na dbanie o grzałkę w e-papierosie

 

W dobie postępującej technologii mamy do czynienia z coraz większą ilością gadżetów mających na celu ułatwić nam życie, ale również i zadbać o nasze zdrowie. Do jednych z takich urządzeń niezaprzeczalnie należy e papieros, który powoli zastępuje nam tradycyjne papierosy znacznie gorzej wpływające na stan naszego zdrowia.

Jak dbać o grzałkę do e papierosa?

grzałka do e-papierosaTradycyjne papierosy powoli odchodzą w niepamięć na rzecz tych elektronicznych. Coraz większa ilość osób zaczyna przerzucać się na e papierosy nie tylko przez względy zdrowotne, ale również pieniężne bowiem olejek do e papierosa często nawet bywa tańszy niż paczka papierosów, a jednocześnie starcza na znacznie dłuższy czas. Ponadto paląc e papierosa wdychamy mgiełkę powstałą w wyniku podgrzewania olejku bez paskudnych i destrukcyjnych dla zdrowia substancji smolistych. Zanim jednak uruchomimy pierwszy raz swojego nowego e papierosa, warto wcześniej dowiedzieć się nieco na temat jego w zasadzie najważniejszej części. Grzałka do e-papierosa jest w sumie najważniejszym komponentem ponieważ źle dobrana utrudni nam wapowanie, ale też szybko się zepsuje. W ulotce dołączonej do e-papierosa znajdziemy z pewnością informację jakie grzałki o jakiej oporności mamy stosować. Ponadto zanim zaczniemy palenie najpierw warto zalać atomizer olejkiem, a także wlać około trzy krople do środka grzałki, aby ta nasiąknęła liquidem. Jest to bardzo ważny krok ponieważ jeśli go pominiemy szybko spalimy naszą grzałkę. Po zalaniu grzałki warto odczekać to przepisowe dwadzieścia lub trzydzieści minut, aby wata znajdująca się w środku odpowiednio się nasączyła. Jeśli z kolei chcemy, aby nasza grzałka posłużyła nam na dłużej, warto wapować w taki sposób, aby najpierw zatrzymywać chmurę w ustach, a następnie dopiero wciągać ją do płuc. To także sprawi, że nie podrażnimy naszego gardła.

Nie ma jednej recepty na to, co ile zmieniać grzałkę do e papierosa. Wszystko bowiem tutaj zależy zarówno od tego, ile wapujemy i jak często, ale również i od modelu naszego e papierosa. Wiadomo, że w modach taka grzałka szybciej ulegnie spaleniu aniżeli w standardowych modelach. Jeśli jednak tylko poczujemy zapach spalenizny warto od razu wymienić grzałkę. Te są bardzo łatwe do kupienia, głównie w sklepach internetowych.