Potrzebowałem szkolenia z ochrony danych osobowych

Prowadzę własną firmę. Zajmuje się wieloma sprawami. Ostatnio weszły w życie nowe regulacje prawne dotyczące ochrony danych osobowych. Ponieważ było to zagadnienie bardzo szerokie, a zakres zmian był bardzo duży postanowiłem odbyć szkolenie z tego zakresu, aby mieć pewność, że w odpowiedni i niewadliwy sposób stosuję się do zalecanych przez prawo wymogów i zaleceń. Musiałem znaleźć tylko odpowiednie, profesjonalne i fachowe szkolenie z tego zakresu. 

Dobre kursy z ochrony danych osobowych 

ochrona danych osobowych szkolenieZagadnienie było nowe także zastanawiałem się czy uda mi się znaleźć odpowiednie szkolenie. Poszukiwania takiego szkolenia rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: ochrona danych osobowych szkolenie i zacząłem przeglądać wyniki. Udało mi się znaleźć w moim mieście jedno interesujące szkolenie. Organizowane było przez firmę prawniczą. Kilka razy brałem już udział w szkoleniach tej firmy i za każdym razem były to bardzo profesjonalne, fachowe i rzetelne szkolenia. Nie było tam przysłowiowego lania wody, tylko rzetelne i konkretne informacje na temat szkolenia. Zdecydowałem się skorzystać z tej firmy. Oferowane przez nich szkolenie było w bardzo przystępnej cenie. Trwało ono dwa dni po kilka godzin. Prowadzący był prawnikiem specjalizujący się w prawie ochrony danych osobowych i był na bieżąco ze wszystkimi obecnymi nowelizacjami. Zostały nam przedstawione nie tylko nowe przepisy, ale także wytłumaczone zostały co z tego wynika dla nas w praktyce oraz jak obecne nowelizacje wpływają na inne gałęzie prawa i ich regulacje. Szkolenie było bardzo konkretne. Dostaliśmy sporo materiałów ułatwiających przyswojenie nowych regulacji dotyczących regulacji ochrony danych osobowych moich pracowników i klientów. Materiały te były napisane stosownym, ale prostym do zrozumienia językiem. Byłem bardzo zadowolony ze szkolenia, które odbyłem.

Okazało się, że szkolenie było bardzo profesjonalne i wyciągnąłem z niego dużo praktycznych informacji, które przydają mi się na co dzień w prowadzeniu przeze mnie firmy. Szkolenie było tak zorganizowane, że mogły wziąć w nim udział zarówno laicy, jak i osoby które po prostu chciały pogłębić swoją wiedzę prawniczą z zakresu ochrony danych osobowych. W dodatku materiały, które dostaliśmy nie podlegały zwrotowi.