Potrzebowałam uprać tapicerkę meblową

Niedawno wprowadziłam się do wynajmowanego mieszkania. Na pierwszy rzut oka wyglądało ono na zadbane, ale po kilku dniach odkryłam, że warto dokładniej zająć się czyszczeniem niektórych rzeczy. Problemem były dla mnie zwłaszcza meble tapicerowane, ponieważ były dosyć mocno ukurzone i brudne. Postanowiłam znaleźć firmę, która zajmie się ich czyszczeniem na mokro.

Zatrudniłam firmę czyszczącą meble tapicerowane

czyszczenie mebli tapicerowanych warszawaZależało mi na tym, aby ich czyszczeniem zajęła się profesjonalna firma. Obawiałam się, że jeśli zajmę się tym samodzielnie, to mogę uszkodzić tapicerkę, a wtedy właściciel mieszkania nie zwróciłby mi kaucji. Na szczęście nie miałam z tym żadnych problemów. Bez problemu znalazłam ekipę, która oferowała czyszczenie mebli tapicerowanych Warszawa to duża miejscowość, mieli tutaj kilka oddziałów firmy, dlatego mogłam umówić ich usługi w bardzo szybkim terminie. Już w następnym tygodniu zjawili się oni w moim mieszkaniu i zabrali się za profesjonalne czyszczenie mebli. Wszystkie środki czyszczące oraz sprzęt dobierali indywidualnie do każdego mebla. To było bardzo ważne, ponieważ tapicerki poszczególnych mebli były wykonane z różnych materiałów. Najpierw odkurzyli meble zwykłym odkurzaczem z wymiennymi końcówkami (dzięki czemu wymietli brud i okruszki nawet z trudno dostępnych miejsc), a następnie zabrali się za pranie odkurzaczem działającym na podciśnienie.

Takie rozwiązanie pozwoliło im szybko i sprawnie doczyścić wszystkie meble. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ nie tylko odzyskały one blask, ale także w powietrzu od razu znajdowało się mniej kurzu i nie musiałam tak często wietrzyć mieszkania. Za ich usługi czyszczenia mebli tapicerowanych zapłaciłam bardzo niską, przystępną cenę, co również nie było dla mnie bez znaczenia.