Poszukiwania hali i magazynu w Bydgoszczy

 

Już od kilkunastu lat prowadzę firmę kurierską. Interes prosperuje bardzo dobrze, dlatego zdecydowałem się rozszerzyć działalność. Po przeanalizowaniu sytuacji na rynku, doszedłem do wniosku, że dobrze będzie założyć magazyn na terenie Bydgoszczy. Wiele przesyłek było nadawanych na teren tego miasta i okolic, a otworzenie tutaj magazynu mogło spowodować, że klienci będą krócej czekać na swoje paczki i przesyłki. Musiałem tylko znaleźć odpowiednie miejsce na siedzibę firmy.

Znalazłem dużą halę na wynajem w Bydgoszczy

duże hale i magazyny w bydgoszczyFirma kurierska potrzebuje naprawdę dużej hali na to, aby zrobić w niej magazyn. Przesyłki kurierskie są różne, a w dodatku moja firma zajmuje się również obsługą przesyłek wielkogabarytowych. Najpierw chciałem zorientować, gdzie znajdują się podobne miejsca w tym mieście. Poszukiwania takiej hali na wynajem rozpocząłem więc od magazynu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: duże hale i magazyny w bydgoszczy, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kilka interesujących mnie ofert. Były to duże i przestronne hale i magazyny na wynajem. Wybrałem wśród nich te, które znajdowały się na przedmieściach Bydgoszczy, ale były położone w takim miejscu, że były bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Wybór takich hal i magazynów, gwarantował, że uda mi się wynająć lokal w bardzo dobrej cenie. Ostatecznie, po obejrzeniu kilku hal, zdecydowałem się wynająć na magazyn mojej firmy, dużą halę o otwartej przestrzeni, w bardzo dobrej lokalizacji i cenie. Dużą zaletą tej firmy było to, że była ogrzewana i miała podłączone wszelkie media. Wybrana przeze mnie hala miała bardzo dużą powierzchnię. Udało mi się ją wynająć na trzy lata. W umowie znalazł się również zapis, że po tym czasie będę miał prawo pierwokupu hali, dlatego od razu mogłem się zacząć się tam rozwijać i rozkręcać biznes. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Wybrana przeze mnie hala okazała się bardzo komfortowa i praktyczna. Świetnie sprawdzała się jako magazyn. Kolejną jej zaletą był fakt, że znajdowała się na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Dzięki temu magazyn był bezpieczny również w nocy, kiedy nikogo z pracowników nie było w środku. Poza tym do hali przynależały także pokoje socjalne, dzięki czemu nie musiałem wydzielać w niej dodatkowego miejsca na biuro.