Polecane kancelarie prawne z Tarnowa

Mam pewien problem prawny. Sprawa dotyczy mojego byłego  męża, który od kilku miesięcy sukcesywnie mnie nachodzi. Wielokrotnie próbowałam mu wytłumaczyć, żeby dał mi spokój, bo w przeciwnym razie, zgłoszę to na policję. Żadne słowa nie były w stanie wpłynąć na zmianę zachowania ex męża. Przeczytałam w internecie, że takie uporczywe nękanie nosi znamiona stalkingu. Jest to poważne przestępstwo, które należy zgłaszać do prokuratury.

Profesjonalny prawnik od prawa karnego

najlepsi adwokaci - tarnówNajważniejsze, to dobrze napisać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Bez profesjonalnie sporządzonego zawiadomienia, sprawa nie ruszy. Sama tego nie napiszę, dlatego muszę znaleźć skutecznego adwokata z Tarnowa. Mam nadzieję, że w Tarnowie nie brakuje kancelarii prawnych, które specjalizują się w sprawach karnych. Poczytam na forum internetowym opinie byłych klientów odnośnie usług adwokackich w moim mieście. Okazuje się, że jeżeli są mi pilnie potrzebni najlepsi adwokaci – Tarnów ma do zaoferowania wielu specjalistów w dziedzinie prawa karnego. Jedna kancelaria adwokacka ma bardzo wysoką notę, bo poleca ją aż dziewięćdziesiąt sześć procent klientów. Spróbuje zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na spotkanie z prawnikiem. Całe szczęście, adwokat akurat miał wolną chwilę i miałam możność zamienić z nim kilka słów, a także ustalić termin mojej wizyty w kancelarii. W krótkiej rozmowie telefonicznej, w obrazowy sposób przedstawiłam adwokatowi, jak sprawa wygląda. Opowiedziałam, że były mąż mnie śledzi, rzuca kamieniami w okno, nachodzi w domu i wysyła wulgarne esemesy. Adwokat powiedział, że wystąpi z wnioskiem do sądu o zakaz zbliżania się byłego męża do mnie. Jestem umówiona na spotkanie z prawnikiem już jutro. Mam wziąć ze sobą wszelkie dowody potwierdzające uporczywe nękanie, co nie stanowi żadnego problemu.

Muszę przyznać, że adwokat ma bardzo ciepły i serdeczny głos, co wzbudziło moje zaufanie. Rzadko miewam takie odczucia. Za poradę prawną będę musiała zapłacić sto pięćdziesiąt złotych, a za sporządzenie zawiadomienia do prokuratury o popełnienie przestępstwa stalkingu – dwieście dwadzieścia złotych. Adwokat powiedział, że kodeks karny przewiduje za to przestępstwo do trzech lat więzienia, a w szczególnych okolicznościach – nawet do dziesięciu.