Plafony z kryształu w pensjonacie

 

Dwa lata temu dowiedziałam się, że otrzymałam w spadku piękny pensjonat nad morzem. Ucieszyłam się z tego powodu, bo po cichu zawsze marzyłam o prowadzeniu czegoś w styli własnego hotelu. Okazało się, że pensjonat od kilku lat nie był czynny i wymagał remontu. Z dużym entuzjazmem zabrałam się więc do pracy i od nowa stworzyłam klimat wnętrz.

Kryształy w eleganckich wnętrzach

plafony kryształoweJak byłam mała to wyobrażałam sobie, że w dorosłym życiu wybuduje piękny hotel albo będę właścicielką ośrodka wczasowego. Nie sądziłam, że te marzenia z lat dziecięcych tak szybko przeobrażą się w rzeczywistość. Dwa lata dostałam w spadku dawny pensjonat. Trzeba go było tylko wyremontować i przyciągnąć gości. Budynek mieści się nad morzem, więc ta ostatnia kwestia to najmniejszy problem. Postanowiłam stworzyć eleganckie wnętrza, połączone z nieco nowoczesny stylem. Jednym z najważniejszych elementów, budujących klimat wnętrz, miało być oświetlenie. Uznałam, że najładniej będą się prezentowały plafony kryształowe, które z jednej strony nie zabierają dużo przestrzeni, a z dużej są ważnym elementem dekoracyjnym. Zdawałam sobie sprawę z tego, że lampy wykonane z kryształu trochę kosztują. Jednak doszłam do wniosku, że taki luksus przyciągnie odpowiednio zamożnych gości. Kryształowe plafony w różnych rozmiarach, pojawiają się w moim pensjonacie niemal wszędzie, od holu z recepcją, przez łazienki, aż po pokoje gościnne. Do eleganckich lamp dobrałam tez odpowiednią kolorystykę i dodatki.

Od dwóch lat jestem szczęśliwą właścicielką nadmorskiego pensjonatu. Rok zajęło mi porządne wyremontowanie wnętrz budynku. Teraz pensjonat wygląda naprawdę elegancko. Jednym z najważniejszych elementów aranżacji są ekskluzywne, kryształowe lampy, w postaci plafonów umieszczonych w różnych częściach hotelu.