Piękne obrączki oferowane przez salon Łazur

Wraz z moim przyszłym mężem bardzo długo poszukiwaliśmy wymarzonych przez nas obrączek ślubnych. Zależało nam bowiem na tym by były one jedyne w swoim rodzaju – piękne i unikatowe. Zapoznaliśmy się więc z ofertami wielu salonów jubilerskich, jednak zawsze nie byliśmy w 100% przekonani do wyboru konkretnych modeli. W ostateczności zdecydowaliśmy się więc zaprojektować je od A do Z zupełnie sami. Możliwość zaprojektowania wyjątkowych obrączek dał nam pewien salon internetowy. 

Piękno obrączek zaprojektowanych przez nas 

piękne obrączki ŁazurW poszukiwaniach idealnego salonu jubilerskiego bardzo pomógł nam internet, a konkretniej opinie zamieszczone na wielu forach związanych z planowaniem ślubu. Zachęceni owymi opiniami, postanowiliśmy się nimi zasugerować.  Wiele osób polecało zwłaszcza piękne obrączki Łazur. Ta firma jubilerska posiadała bardzo przejrzysty, estetyczny sklep internetowy, który posiadał konfigurator 3D. Umożliwiał on szczegółowe zaprojektowanie wymarzonych obrączek, za pomocą ustalenia przez nas preferowanych ich parametrów. Mogliśmy więc wybrać zarówno wzór obrączki, materiał z której zostaną one wykonane (mogliśmy wybierać pomiędzy kilkoma próbami żółtego oraz białego złota i srebra). Ponadto mieliśmy również możliwość podania konkretnych wymiarów obrączek (zarówno rozmiaru, jak i ich szerokości oraz wysokości). Jeśli już ustaliliśmy wszystkie pożądane przez nas parametry konfigurator wizualizował nam graficznie wzory naszych obrączek, mogliśmy więc na własne oczy, jeszcze przed zakupem, przekonać się o tym jak będą one wyglądać. Warto przy tym dodać, że konfigurator ten automatycznie wyceniał także zaprojektowane przez nas obrączki, mogliśmy więc dostosować ich wybór bezpośrednio do naszego budżetu. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na wąskie obrączki wykonane ze złotego złota o próbie Au750, które utrzymane były w głębokiej, bursztynowej wręcz kolorystyce (jej stopień natężenia również mogliśmy bowiem korygować). Zdecydowaliśmy się także na dodatkowy grawer, który miał znajdować się po wewnętrznej stronie obrączek. Zrobiliśmy to za pomocą specjalnego okna tekstowego, które wchodziło w skład konfiguratora. 

Na nasze obrączki czekaliśmy zaledwie tydzień, zostały one wysłane bezpośrednio do naszego domu w eleganckim, stylowym opakowaniu. Zaraz po rozpakowaniu przymierzyliśmy je, a ich rozmiary szczęśliwie na nas pasowały. Jeśli jednak mielibyśmy jakiekolwiek zastrzeżenia względem produktu zawsze mogliśmy odesłać go w celu skorygowania potencjalnych wad. Nie uczyniliśmy tego jednak, nasza biżuteria ślubna bardzo nam się spodobała i pasowała na nas idealnie. Polecam więc możliwość zamówienia spersonalizowanego przez nas produkt wszystkim tym, którym zależy na pięknej, unikatowej biżuterii, którą będziemy nosić przez resztę życia.