Pełnowartościowe karmy dla psów

 

Kiedy tylko skończyłam liceum, wiedziałam, co chcę robić w przyszłości. Moją pasją była weterynaria. Wiedziałam, że jestem stworzona do tego, żeby pomagać zwierzętom. Chciałam je leczyć, pielęgnować i pomagać. Udało mi się dostać na wymarzony kierunek i bardzo szybko upłynął mi czas nauki. Później mogłam pomyśleć już o otworzeniu własnego gabinetu weterynaryjnego.

Pożywna karma dla psa

karmy dla psów essential foodsUdało mi się zrealizować moje plany. Miałam własny gabinet. Codziennie przychodziło do mnie sporo zwierzaków. Zawsze wykazywałam szczególne zamiłowanie do psów. Czasami właściciele psów pytają się, czym mogą karmić zwierzęta, czy dawać im ziemniaki, czy makaron. Musiałam znać odpowiedzi na wszystkie pytania. Zawsze odpowiadałam, że jeżeli ktoś chce zachować psa w dobrym zdrowiu, powinien wybierać karmy bez dodatku zbóż. Na przykład polecane karmy dla psów Essential Foods które były jakościowo jedną z najlepszych karm dostępnych na rynku. Co wyróżniało właśnie taką karmę? Przede wszystkim fakt, że zawierała same składniki potrzebne dla prawidłowego rozwoju psa. Pies nie potrzebuje pszenicy czy żyta dla zdrowia. Takie dodatki tylko powodują tycie. Poza tym, niektóre karmy mają dodatki wzmagające apetyt i to również jest niedopuszczalne. Dlatego też uważam, że karmy Essential nie mają sobie równych. Zawierają odpowiednio dobrane składniki i dużo mięsa. Mięso jest przygotowywane świeże, lub dodaje się suszonego. Karma ma też w składzie warzywa, które pies powinien jeść. Między innymi są to marchew i kalafior. W składzie są też żurawina, jabłka i szpinak. Wszystko jest tak skomponowane, że tworzy świetną, aromatyczną mieszankę, bardzo atrakcyjną dla psa. Oprócz walorów smakowych i zapachowych, karma świetnie odżywia i nadaje się nawet dla szczeniąt. Pomaga im w dobrym rozwoju.

Kiedy dowiedziałam się pierwszy raz o odpowiednim żywieniu zwierząt, wiedziałam, że mój pies będzie karmiony tylko taką karmą. To samo polecam innym osobom, którym zależy nam na tym, by psy były w świetnej kondycji i cieszyły się zdrowiem. Mój pies ma już dwa lata, codziennie karmię go porządną karmą i widzę, że nigdy nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Jest pełen energii i najchętniej cały czas bawiłby się ze mną. Przynosi patyki i zabawki, żeby mu rzucać.