Pamiątkowe zdjęcia szkolne

Moje dzieci tak szybko rosną. jeszcze niedawno córka była maluszkiem, pamiętam jak karmiła ją piersią, a potem słoiczkami i różnego rodzaju samodzielnie przygotowywanymi daniami. A teraz jest już niemalże nastolatka, ma własne życie, własne sprawy i własne tajemnice. Nie raz sięgam do tamtych starych zdjęć, aby przypomnieć sobie, jakim słodkim była maluszkiem. Chociaż doceniam oczywiście też to, jakim wspanialszym, mądrym człowiekiem jest teraz.

Zdjęcia ze szkoły na pamiątkę

zdjęcia w szkole w WarszawieZawsze starałam się dokumentować każdy okres jej życia. Kiedy była całkiem malutka, organizowaliśmy jej specjalne sesje zdjęciowe. Kiedy nieco podrosła i poszła do przedszkola, kupowałam zawsze wszystkie zdjęcia, na których widoczna była moja mała kochana córeczka. tak samo było za każdym razem, kiedy robiono zdjęcia w szkole, nie mogłam nigdy nawet znieść myśli, że jej wizerunek będzie zniszczony, jeśli nie wykupię zdjęć. Poza tym ważne było, aby  z każdej okazji mieć jak najwięcej fotograficznych pamiątek. tak samo jest i teraz, kiedy robiono zdjęcia w szkole w Warszawie, do której obecnie chodzi moja córka, bez chwili wahania wykupiłam cały komplet. Muszę przyznać, że tym razem zdjęcia naprawdę bardzo podobały się naszej rodzinie. generalnie jakość zdjęć robionych przez firmy zewnętrzne w takich placówkach jak żłobek czy szkoła jest różna i nie wszystkie zdjęcia rzeczywiście prezentują wysoki poziom. Jednak te, które zrobiono ostatnio są świetne. Nie tylko doskonale wykonane, ale tez wdać, że fotograf miała jakąś wizję sesji, którą bardzo dobrze zrealizował, dobrał odpowiednie rekwizyty, tło i tym podobne elementy, a dzięki wszystkim tym zabiegom uzyskał naprawdę wspaniały efekt. Zdjęcia nie były tanie, ale tak bardzo nam się podobają, że uważam, że są warte każdej wydanej na nie złotówki. Bedą stanowić doskonałą pamiątkę.

Warto jest kupować wszystkie zdjęcia szkolne czy przedszkolne, nawet jeśli nie są najwyższej jakości. Sami nie zawsze pamiętamy, aby utrwalać swoimi cyfrowymi apartami każdy moment, a takie zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografika będą w przyszłości stanowić doskonałą pamiątkę. Nasze dzieci na pewno z nostalgią za kilka lat będą wspominać swoich szkolnych czy przedszkolnych kolegów i koleżanki oglądając swoje fotografie.