Opakowania w niskiej cenie

Od wielu lat interesuję się ekologia i staram się prowadzić zdrowy i zrównoważony tryb życia. Mięsa nie  jem już od kilkudziesięciu lat, ale większą świadomość ekologiczną posiadam dopiero od kilku lat, od kiedy tak głośno zrobiło się o tym, co dzieje się z naszą planetą, jak bardzo ją zaśmiecamy i niszczymy. Wtedy tez postanowiłam przyjrzeć się swemu trybowi życia, który okazał się nie tak bardzo ekologiczny, jak mi się zdawało. Okazało się, że jest jeszcze wiele rzeczy, które mogę zrobić, aby zadbać o planetę.

Opakowania prosto od producenta

producent opakowańZredukowałam ilość produkowanych śmieci, zrezygnowałam z butelkowanej wody, zaczęłam kupować mniej jedzenia, aby go nie marnować, porzuciłam foliówki. Zaczęłam używać kosmetyków naturalnych, a z czasem sama takie dla siebie robić. Szło mi bardzo dobrze, dość szybko zaczęłam tworzyć takie naturalne kosmetyki na prezenty. Rodzina i znajomi byli zachwyceni powtarzali mi, że powinnam zająć się tym zarobkowo. Pomyślałam, że może warto spróbować, sprawdziłam, jakie są wymagania dla firm kosmetycznych i zabrałam się za produkcję naturalnych kosmetyków na poważnie. Z początku były to małe serie, które jednak cieszyły się tak dużym powodzeniem, że dość szybko zwiększyłam produkcję. W pewnym momencie musiałam rozejrzeć się za odpowiednimi dla moich kosmetyków opakowaniami. Producent opakowań ekologicznych, zrobionych z materiałów z recyclingu (zgodnie z moją filozofią życiową) znalazł się na szczęście bardzo szybko. Opakowania udało mi się zamówić z korzystnej cenie, dlatego moja współpraca z tym producentem trwa już od jakiegoś czasu i bardzo dobrze nam się razem współpracuje. Opakowania są bardzo wysokiej jakości, nadruki na nich także są bardzo wysokiej jakości i wszystko to sprawia, że moje kosmetyki wyglądają naprawdę świetnie. I jeszcze lepiej się sprzedają, tak dobrze, że muszę zatrudnić kilka osób do pomocy, ponieważ sama nie daję już rady ogarniać produkcji i zamówień. Jestem bardzo zadowolona, bo moje kosmetyki przyczyniają się do dbałości o środowisko, ponieważ mu nie szkodzą.

Ponadto postanowiłam część zysków przeznaczając na cel związany z ochroną środowiska. Bardzo się cieszę, że moja firma z małej chałupniczej produkcji tak bardzo się rozwinęła i że coraz więcej osób zaczyna mieć świadomość tego, jak ważne jest dbanie zarówno o siebie, jak i środowisko naturalne wokół. Moje kosmetyki dostępne są w niewygórowanych moim zdaniem cenach, a ich jakość jest bardzo wysoka. Opakowane są w ekologiczne opakowania, dlatego chętnie są kupowane przez osoby podobnie jak ja zainteresowane ochroną środowiska.