Niedrogi drink bar na weselne przyjęcie

Zbliża się najważniejszy dla mnie dzień w życiu – dzień ślubu. Nie mogę się już doczekać. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, brakuje nam tylko drink baru na wesele. Pomyśleliśmy, że taki drink bar to duże ułatwienie dla nas, bo wszystkim zajmują się profesjonalni barmani. Drink bar jest gwarancją, że naszym gościom niczego nie zabraknie, a my będziemy mieć komfort psychiczny. Barmani dostarczają do stolików karty menu z alkoholami, aby goście mogli sobie wybrać dowolny rodzaj drinka.

Popularność drink barów na przyjęcia weselne

drink bar na weseleDrinki są przygotowywane przez profesjonalnych barmanów. Barmani zajmują się też kwestią mycia i dostarczania szkła. Dowiedziałam się też, że drink bar posiada koncesję na sprzedaż alkoholu, więc jest w stanie zorganizować nam tańszy alkohol. Spodobało mi się w ofercie także to, że przy barze są zorganizowane pokazy barmańskie, aby goście czekający w kolejce po drinki nie nudzili się. Taki drink bar na wesele ostatnio stał się bardzo popularny w Warszawie. Ja znalazłam ofertę na stronie internetowej i jestem jak najbardziej zainteresowana. Jeśli chodzi o cenę to wynajęcie drink baru kosztuje około trzech tysięcy złotych. To nie jest duża kwota, bo w końcu chodzi o nasze wesele, które będziemy mieć tylko raz w życiu. Uważam, że też bardzo ważna jest dobra orkiestra, bo to przy niej będą bawić siyjęcie weselne,ę goście. Za samą orkiestrę zapłaciliśmy już osiem tysięcy złotych, bo zależało nam na najlepszej orkiestrze w okolicy. Drink bar ma tez w swojej ofercie pokazy barmańskie, a więc całkiem ciekawe widowisko dla naszych gości. Mają się pojawić niesamowite płonące butelki, efekty z ogniem, zabawy ze szklankami i żonglerka butelkami. Drink bar jest bez wątpienia uatrakcyjnieniem przyjęcia weselnego, a zależy nam na tym, aby zapadło długo w pamięć. 

Drink bar jest dodatkowym dodatkiem na wesele, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że sama możliwość zamawiania kolorowych drinków jest dużą atrakcją. Koszty nie są tak istotne jak dobra zabawa naszych gości. Jeszcze dziś zadzwonię do właściciela tego drink baru i umówię się na spotkanie. Ma być podpisana umowa i omówimy, jakie rodzaje drinków mają być serwowane. Będziemy potrzebować co najmniej trzech barmanów, bo na weselu może się pojawić około stu gości.