Naklejki na samochody

 

Dzisiaj opowiem wam jak zamawiałem dla siebie naklejki 3d prosto na mój nowy samochód. Wielu z moich znajomych odradzało mi, że faktycznie nie ma co niszczyć nowego samochodu w taki sposób, ale moim zdaniem wręcz przeciwnie – jest to bardzo dobra opcja przede wszystkim dla kogoś, kto chce zrobić coś nowego ze swoim samochodem. Jeśli chodzi o naklejki, to co więcej – chciałem zaprojektować kilka mniejszych naklejek po swojemu, co jak się okazało nawet w przypadku 3d nie jest takie skomplikowane.

Ciekawe naklejki 3D

naklejki 3d na samochódNaklejki 3d oferowane są także na samochody służbowe, gdzie faktycznie można bardzo łatwo zaprojektować swoje logo, a następnie zlecić to jakiejś firmie zewnętrznej, która będzie odpowiedzialna za produkcję. Pracownik jednej firmy wykonał dla mnie nawet specjalną kalkulację, dzięki czemu faktycznie wiedziałem ile mnie taka przyjemność będzie mniej więcej kosztować. Moim zdaniem porównywanie kosztów w taki sposób nie jest niczym złym. Wiedziałem na pewno, że naklejki 3d na samochód są rozchwytywane przez klientów, którzy faktycznie mają spore oczekiwania. Z jednej strony cena za nowoczesne naklejki jest już bardziej różnorodna, zwłaszcza w przypadku mniejszych rzeczy. Chciałem jedynie sprawdzić, za ile będę mógł zainwestować w kilka naklejek. Jeśli mi się to spodoba, to na pewno będę chciał nakleić pozostałe elementy na samochodzie. Oczywiście pierwszą swoją naklejkę 3D, która do mnie przyjdzie umieszczę na pewno na tyłach samochodów, dzięki czemu faktycznie będę mógł pochwalić się wśród kierowców jadących za mną, że jestem w jakiś sposób kreatywny. Bardzo ładne i nowocześnie wyglądające naklejki 3d na samochód za każdym razem, jak je widzę w jednym sklepie wydają się coraz bardziej urozmaicone. Wiem na pewno, że moi znajomi jeszcze nie mają czegoś takiego, ale tak naprawdę jak tylko zobaczą, jak to wszystko wygląda na pewno będą chcieli w coś takiego zainwestować.

Szykowałem już dla nich kilka opcji i podsyłam linki do co ciekawszych realizacji. Dzięki temu faktycznie nie będą mieli problemów z szukaniem, a wszystko stanie się o wiele prostsze. Wiedziałem, że jeśli chodzi o naklejanie, to będzie to wymagało trochę pracy, ale w końcu warto. W końcu taka naklejka będzie na samochodzie przez dobrych kilka miesięcy, aż się tak naprawdę nie znudzi.