Najwyższej jakości kamery tubowe

Z kolegami zawsze powtarzaliśmy, iż oszczędności kończą się tylko i wyłącznie koniecznością dopłacania do interesu. Było to prawdziwe szczególnie w przypadku zamawiania urządzeń monitoringu, gdzie chęci zaoszczędzenia środków skutkowały zazwyczaj słabą jakością i dużymi utrudnieniami dla nas operatorów. Niestety, w znacznej części przypadków, kierownictwo decydowało się na zmiany zazwyczaj gdy docierała do nich faktyczna efektywność urządzeń, a raczej jej brak.

Kamery tubowe wysokiej rozdzielczości

tubowe kamery hd DahuaPo długim czasie działania, nie było widać żadnych efektów, a jedynie coraz bardziej piętrzące się straty. Dopiero wtedy byliśmy w stanie przekonać kierownictwo, iż dotychczas używany system jest nieodpowiedni do naszego obiektu i wręcz niemożliwy do obsługi w naszych warunkach. Koniecznością była wymiana całego systemu na nowy, i na szczęście mogliśmy wybrać własne urządzenia wedle największej przydatności. Pierwszymi urządzeniami jakie zamówiliśmy były tubowe kamery hd Dahua, które były już używane na kilku obiektach naszej firmy, a koledzy którzy na nich pracowali, mieli wyłącznie pozytywne opinie co do ich funkcjonowania. Nasz obiekt miał dużą powierzchnię, a jego konstrukcja wymagała montażu aż dwóch kamer tubowych, gdyż nie było możliwości zainstalowania jednej, by móc pokryć wizją cały sklep. Kamery te były bardzo wysokiej jakości. Zdarzało się często, iż koledzy odczytywali szczegóły zamówienia na fakturze klienta właśnie kamerą, nie dość że na pełnym przybliżeniu, to jeszcze z dużej odległości. Były również bardzo stabilne i regulowały przekazywany obraz tak, że nie był on w żaden sposób zakłócony nawet podczas obrotu, szybkiego ruchu czy dynamicznego sterowania kamerą. Tego rodzaju narzędzie było wręcz podstawowym wyborem na każdy duży obiekt, dlatego zechcieliśmy by zostało założone również i na naszym. Sprzęt o tak wysokiej jakości musiał przynieść pozytywne efekty.

Ledwie w ciągu tygodnia od rozruchu kamer, gdy już przyzwyczailiśmy się do obsługi nowego urządzenia, liczba zdarzeń skoczyła w górę niewyobrażalnie. Wysoka jakość kamery zdecydowanie była pomocą nie tylko dla nas, ale dla kolegów na linii kas, gdyż mogliśmy im przekazywać jak najdokładniejsze informacje o sytuacji, co eliminowało całkowicie jakiekolwiek pomyłki podczas działań.

Dodaj komentarz