Najsmaczniejsza pizza w Krakowie

Niedawno wróciłam do mojego rodzinnego miasta po dłuższej nieobecności. Postanowiłam z tej okazji urządzić spotkanie ze znajomymi w moim mieszkaniu, aby odnowić znajomość. Początkowo myślałam, że będę w stanie samodzielnie przygotować różne przekąski na tę okazję, jednak szybko okazało się, że nie dysponuję wystarczająco ilością wolnego czasu do ich przygotowania.

Najlepsza i niedroga pizza na terenie Krakowa

pizza kraków grzegórzkiPostanowiłam więc ze znajomymi, że zamówimy jakieś jedzenie z dostawą. Chcieliśmy coś smacznego, sycącego, a przy tym niezbyt drogiego. Stanęło oczywiście na pizzy, z czego byłam ogromnie zadowolona. Dzięki moim znajomym wiedziałam, że jeśli chodzi o fast food, jakim jest pizza Kraków Grzegórzki ma na swoim terenie najlepszą pizzerię w mieście. To właśnie stamtąd zdecydowaliśmy się zamówić pizze. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła mogłam zapoznać się ze szczegółową ofertą. Menu było na stronie na bieżąco aktualizowane i naprawdę bogate. Pizzeria miała w swojej ofercie tak wiele rodzajów pizz, że trudno nam się było zdecydować. Ogromnym atutem był fakt, że telefonicznie dowiedzieliśmy się, że możemy również zamówić tak zwaną pizzę pół na pół, w której połowę pizzy stanowił jeden wybrany rodzaj, a połowę inny. Dodatkowo dzięki tak dużemu zamówieniu uzyskaliśmy dodatkowy rabat, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo pieniędzy. Obawiałam się tylko, ze przy tak dużym zamówieniu czas oczekiwania na dostawę będzie naprawdę długi.

Szybko okazało się jednak, że nic bardziej mylnego! Byłam ogromnie zaskoczona, że już po niecałej godzinie usłyszeliśmy dzwonek do drzwi i zostały nam dostarczone cztery ogromne pizze w różnych smakach. Pizza była naprawdę smaczna i godna polecenia. Dostarczona w szybkim tempie, cieplutka i naprawdę sycąca na długi czas.