Najlepsze piłkarzyki Garlando

Jedną z najpopularniejszych gier barowych są piłkarzyki. Jednak nie gra się w nie tylko w barach, czy pubach. Coraz częściej klienci, decydują się je kupować z zamiarem korzystania z nich we własnym domu. Nie ma się czemu dziwić, to doskonałe rozwiązanie na spędzenie wspólnego czasu z rodziną, a na pewno dużo bardziej rozwijające niż granie na smartfonie, tablecie lub konsoli. 

Przyjrzyjmy się piłkarzykom Garlando 

garlando piłkarzykiNie każdy stół do gry w piłkarzyki jest taki sam. To tylko pozory. Stoły różnią się od siebie praktycznie wszystkimi elementami. Firma Garlando jest tym w świecie piłkarzyków stołowych, czym jest Rolls – Royce dla motoryzacji. I nie jest to porównanie na wyrost. Garlando, w zestawieniu z innymi firmami to luksusowe stoły do gry, które cechuje najwyższa jakość wykonania i najlepsze materiały użyte do ich produkcji. Plac do gry jest wykonany z najlepszego tworzywa sztucznego lub drewna – w zależności od wybranego modelu stołu. Nie bez znaczenia jest wytrzymała szyba, osłaniająca od góry. Drążki ze stali szlachetnej, wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, ułatwiające pewny chwyt całą dłonią. Garlando piłkarzyki to również doskonały pomysł na prezent, dla naszych dzieci. Zapewni to im długie godziny spędzone na ćwiczeniach manualnych nadgarstków i mięśni przedramienia. To przekłada się na wzrost koordynacji oraz siły. Poza tym to świetny sposób na koleżeńską rywalizację, gdy nasze pociech są odwiedzane przez znajomych lub kolegów z klasy. Nie wspominając o długich godzinach rozgrywek w gronie rodzinnym. Z racji tego, że stoły są przystosowane do jednoczesnej gry czterech osób, mogą zaangażować do niej nie tylko mamę lub tatę, ale wszystkich. Jeżeli ktoś nie miał okazji skorzystać z piłkarzyków Garlando, to powinien jak najszybciej udać się do salonu firmowego i sprawdzić ich jakość. Jeżeli chodzi o koszt piłkarzyków tej firmy nie odbiega ona znacząco od innych marek.

Jeżeli marzymy o piłkarzykach innych niż wszystkie, Garlando są ofertą skrojoną na miarę naszych potrzeb. Nie ma w tym przypadku. Garlando zajmuje się produkcją piłkarzyków od kilkudziesięciu lat i ma w tym wielkie doświadczenie. Marka jest znana praktycznie na całym świecie, a profesjonalne zawody w piłkarzyki są rozgrywane właśnie na stołach tej marki.