Najlepsi projektanci wnętrz

Ostatnio wspólnie z narzeczonym kupiliśmy wspólne mieszkanie. Po kilku latach znajomości w końcu mogliśmy razem zamieszkać. Mieszkanie na kredyt wiąże się z pewnymi kosztami, warto było jednak zaryzykować. Mój narzeczony zgromadził znaczne oszczędności na koncie. Dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na kredyt hipoteczny. Udało nam się kupić całkiem nowe mieszkanie za atrakcyjną cenę. Musieliśmy je jakoś urządzić.

Zaprojektowanie wnętrza nie stanowi żadnego problemu

projektant wnętrz łódźW naszym życiu bez wątpienia przyszedł czas na zmiany. Między innymi przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Ma dwa pokoje, niewielką łazienkę i duże okna. Położone jest w ładnej, przyjaznej okolicy. jesteśmy bardzo zadowoleni. Mój narzeczony nie posada się z radości. Mieszkanie udało nam się urządzić z pomocą zaprzyjaźnionego projektanta wnętrz z Łodzi. Posiada on doświadczenie w aranżacji wnętrz mieszkalnych. Jego pomysły i sugestie od razu przypadły nam do gustu. Łazienka dzięki drobnym zmianom od razu jakby się powiększyła. Więcej przestrzeni mamy również w sypialni i w salonie. Kolory mebli i ścian doskonale ze sobą współgrają. Cieszę się, ze w urządzeniu naszego pierwszego wspólnego mieszkania pomógł nam znany i ceniony projektant wnętrz Łódź to miasto, w którym mieszkamy. Dokładniej rzecz ujmując, mieszkamy na obrzeżach Łodzi, bliżej wyjazdu z miasta. Okolica jest piękna, mamy niedaleko las, jezioro i park wodny. Jednocześnie dosyć szybko można się przedostać do centrum miasta, gdzie pracujemy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowym obiekcie. Dzięki sugestiom zdolnego architekta wnętrz czujemy się w nowym miejscu wręcz znakomicie. Właśnie tak sobie wyobrażałam nas wspólny dom. W naszym mieszkaniu dominują jasne kolory – dzięki takiemu właśnie rozwiązaniu poszczególne wnętrza wydają się być znacznie większe niż w rzeczywistości.

Urządzenie własnego mieszkania sprawiło nam nieco kłopotów. Nie wiedzieliśmy, od czego zacząć. Jak urządzić stosunkowo niewielką łazienkę, żeby była nowoczesna i elegancka, a jednocześnie funkcjonalna? Co zrobić z salonem połączonym z aneksem kuchennym? Jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń? Te pytania towarzyszyły nam przez wiele miesięcy. Znajomy polecił nam dobrego i w miarę taniego architekta wnętrz.