Motory dla 4 latków

 

Wielu rodziców często wręcz zasypuje swoje dziecko przeróżnymi zabawkami, które nie zawsze są odpowiednie. Dzieci przy ich wyborze kierują się impulsem, natomiast rodzice powinni się kierować rozsądkiem. Zawsze na pierwszym miejscu musi być bezpieczeństwo. 

Jak wyglądają motory dla czterolatków?

motor na akumulator dla 4 latkaNiektóre dzieci od najmłodszych lat przejawiają zamiłowanie do pojazdów mechanicznych, dlatego też rodzice wybierając dla nich zabawki, mają to zawsze na uwadze. Jeżeli chcemy dziecku kupić pojazd napędzany elektrycznie, to najlepszy będzie motor na akumulator dla 4 latka, ponieważ rozpędza się do prędkości maksymalnie pięciu kilometrów. Niewskazane jest, aby użytkowały go dzieci poniżej trzeciego roku życia, ponieważ pojazd wymaga samodzielnego kierowania. Motor posiada dwa biegi, wolny i szybki, a dodatkowo jest wyposażony w funkcję wolnego startu dla bezpieczeństwa dzieci. Jest on wykonany z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i może być obciążony maksymalnie do wagi nawet trzydziestu kilogramów. Posiada przedni i tylni reflektor led oraz wielofunkcyjną kierownicę z licznymi efektami dźwiękowymi. Dzięki doskonałej imitacji lusterek bocznych, licznika i rury wydechowej, motor wygląda jak miniaturowa kopia prawdziwego modelu. Dzięki optymalnie usytuowanemu siedzisku dziecko zachowuje prawidłową postawę i się nie garbi. Niska prędkość również wpływa na bezpieczeństwo, ponieważ ogranicza do minimum ewentualne wypadku

Zakup takiego motoru jest świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla czterolatka, gdyż dziecko jest wystarczająco duże na taką zabawkę. Ceny motorów na akumulator wahają się od około dwustu do nawet tysiąca złotych, więc jest to duża rozpiętość, która zależy od wybranego modelu i producenta.