Moim autem opiekuje się studio auto detailingu

Całkiem niezłe mamy obecnie czasy, ponieważ jeździmy coraz to nowszymi samochodami. Możemy sobie pozwolić na ich zakup, ale niekoniecznie za gotówkę. Nowy samochód można dzisiaj wziąć na raty albo w leasingu. Leasingi oferowane są zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Dlatego każdy ma możliwość jeżdżenia dzisiaj nowym samochodem. Na naszej posesji są dwa praktycznie nowe samochody. O takie auta trzeba w odpowiedni sposób dbać.

Studia car detailingu ułatwiają dbanie o samochód

auto detailing gdańskKiedy kupuje się całkiem nowy samochód z salonu to pewne jest to, że chce się o nie dbać możliwie w jak najlepszy sposób. Zadbany samochód wygląda doskonale przez wiele długich lat. O samochód można dbać samodzielnie, ale trzeba mieć na to czas. Umycie samochodu i wypielęgnowanie go odpowiednimi kosmetykami to kwestia kilku godzin, które trzeba przeznaczyć tylko na jeden samochód. Na szczęście dla zapracowanych swoją ofertę mają studia oferujące auto detailing Gdańsk. To nic innego jak salony spa dla samochodów. W takich salonach kosmetyki samochodowej mogą zarówno umyć samochód jak i dokładnie o niego zadbać z wykorzystaniem profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Ja do takiego studio jeżdżę z autami do mycia i pielęgnacji. Ostatnio zdecydowałem się oddać samochody do polerowania lakieru. Pomimo, że nasze auta mają niespełna cztery lata to i tak zdecydowałem się na taki zabieg upiększający dla dobra lakieru samochodowego. Polerowanie lakieru i jego dokładne wyczyszczenie powoduje, że z jego powierzchni znikają wszelkie mikro ryski, które z czasem się na autach pojawiają. Po polerowaniu lakier w naszych samochodach wygląda jak nowy. Jeszcze się zastanawiam nad powłoką ceramiczną, która ponoć bardzo dobrze chroni lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Chodzi głównie o to, że nie pojawia się potem rdza.

Jestem ogromnym zwolennikiem odpowiedniej pielęgnacji samochodów. Najchętniej robiłbym bym to sam na własnej posesji, ale nie mam do tego odpowiednich narzędzi. To się tylko tak powie, ale na wszelkich pracach kosmetycznych z lakierem samochodowym trzeba się po prostu dobrze znać. Poza tym nie mam na to czasu. A dokładne umycie samochodu i nałożenie profesjonalnych kosmetyków może trwać nawet kilka godzin. Dlatego wolę na ten czas oddać samochód do profesjonalnego studia detailingu samochodowego.