Luksusowe sale weselne – na co zwracać uwagę?

Jeszcze żyję wspomnieniami. Dwa tygodnie temu odbył się mój ślub, który zaplanowaliśmy w iście bajkowej scenerii. Nasi rodzice nie szczędzili pieniędzy. Mogliśmy sobie pozwolić na naprawdę wyjątkowe wesele. Wynajęliśmy luksusową salę weselną, ceremonia odbyła się w katedrze. Dziś chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i wskazać, na co zwracaliśmy uwagę podczas wyboru lokalu.

Sale weselne dla wymagających

luksusowe sale weselne w lubuskimPlanowanie ślubu i wesela zaczęliśmy niemal dwa lata wcześniej. Wiedzieliśmy, że wszystko musi być dopracowane i doskonale przygotowane. Nie chcieliśmy, by cokolwiek nas zaskoczyło. Zaczęliśmy więc poszukiwać luksusowe sale weselne w lubuskim. Jak się okazało, ich wybór wcale nie był mały. Każdy obiekt chcieliśmy jednak obejrzeć osobiście. Umawialiśmy się z menadżerami i rozpoczęliśmy poszukiwanie lokalu na nasz wyjątkowy dzień. I dopiero piąta odwiedzona przez nas sala wzbudziła nasz zachwyt. Była przestronna, doskonale zaprojektowana. Wyróżniała się nowoczesnym wystrojem, jednak mającym elementy historycznego pałacu. W takich wnętrzu można było poczuć się jak w bajce, a przecież o to właśnie nam chodziło. Zauroczyły nas przestronne drzwi prowadzące na taras, które w czasie wesela miały być otwarte. Goście mogli przez nie wyjść na balkon i tą drogą zejść po kamiennych schodach do malowniczego parku z jeziorem. Istotne było również to, że menadżerka sali weselnej dawała nam wiele możliwości wyboru. Nic nie było narzucone, wszystko mogliśmy zaplanować sami, np. kolor dodatków na stołach i kwiatów. Wiele też przygotowano za nas, choćby winietki dla gości. Urzekła nas też kuchnia. Dania serwowane w wybranej przez nas sali weselnej były niczym z najlepszej restauracji. Smakowały wybornie. Goście zachwycali się różnorodnością smaków, do ich gustu szczególnie przypadła dziczyzna oraz włoskie desery.

W naszym przypadku luksusowa sala weselna okazała się być miejscem wyjątkowym, wręcz bajkowym. Wpisywała się w nasze potrzeby i była też dostosowana do naszych oczekiwań. To szczególnie się nam spodobało – menadżerka była z nami w nieustannym kontakcie i potrafiła spełnić każdą z naszych próśb. A tych było niemało. Ostatecznie jednak efekt robił ogromne wrażenie. Sala była pięknie udekorowana, a goście bawili się w niej wybornie.