Linia Juvederm Ultra

 

W celu poprawy wyglądu i opóźnienia procesów starzenia skóry stosuje się nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Gabinety kosmetyczne w swojej ofercie posiadają wiele zabiegów, podczas których aplikuje się wypełniacze w formie iniekcji. Zabiegi umożliwiają natychmiastowe usunięcie zmarszczek, blizn i bruzd powstałych z biegiem czasu lub wywołanych czynnikami środowiskowymi. Z biegiem lat w skórze dochodzi do zaniku wielu substancji odpowiedzialnych za prawidłowe procesy regeneracyjne i odżywcze.

Najlepsze profesjonalne wypełniacze

juvederm ultraWłókna kolagenowe i elastyny ulegają degeneracji, a skóra staje się bardziej wiotka i słabiej napięta. Traci swoją sprężystość i elastyczność, a z czasem pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Dlatego coraz częściej wykonywane są zastrzyki z kwasu hialuronowego i innych substancji intensywnie wpływających na procesy metaboliczne i rewitalizujące w obrębie skóry. Do jednych z najbardziej popularnych zaliczyć można preparat Juvederm Ultra, który podawany jest śródskórnie w celu zmniejszenia zmarszczek i niedoskonałości skóry. Jest to linia wypełniaczy najnowszej generacji produkowanych przez lidera na rynku medycyny estetycznej. Bogactwo składników zapewnia natychmiastowe efekty odmładzające. W preparatach wykorzystywany jest specjalny rodzaj usieciowanego kwasu hialuronowego, a także lidokainy działającej przeciwbólowo i znieczulająco. To połączenie daje podwójne korzyści. Skóra nabiera prawidłowego wyglądu, a zabieg jest niezwykle przyjemny i komfortowy. Produkty z linii Juvederm są bardzo chętnie wybierane i stosowane w wielu klinikach na całym świecie. Przeznaczone są do różnych typów skóry, a różnorodność umożliwia indywidualne dopasowanie do potrzeb. Zabiegi z użyciem preparatów hialuronowych są nieinwazyjne i niemal bezbolesne, a przynoszą bardzo dobre rezultaty w walce z procesami starzenia skóry. Poprzez aplikację kwasu hialuronowego w skórze przywracane są naturalne procesy regeneracyjne i znacznie poprawia się jej wygląd.

Preparat ulega całkowicie degradacji i z biegiem czasu powoli zanika w warstwach skóry. Skóra po zastosowaniu iniekcji wygląda naturalnie i nabiera gładkiego oraz młodego wyglądu. Linia preparatów stosowana jest także do korygowania i modelowania twarzy. Można go również stosować w zabiegach mających na celu poprawę konturu ust. Wszystkie produkty są łatwe w aplikacji i mają formę sterylnego żelu fizjologicznego bezpiecznego dla zdrowia. Nie wywołują gorączki i innych powikłań. Efekty zabiegu utrzymują się średnio do roku czasu, a systematycznie powtarzane pozwalają na dłużej utrzymać młody i zdrowy wygląd skóry.

Więcej o produktach linii Juvederm znaleźć można na: https://dermafillers.pl/