Kupno sprawdzonego kubka dla dziecka

Moja córeczka miała już prawie półtora roku. Wciąż pije wodę i soczki z butelki ze smoczkiem. Doszłam do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, żeby ją od tego odzwyczaić. Tym bardziej, że mój stomatolog powiedział mi, że jeśli dziecko za długo będzie korzystało z takiej butelki, może mieć później problemy ze zgryzem. Zastanawiałam się w czym teraz podawać mojemu dziecku picie. Zależało mi na tym, aby córka mogła samodzielnie sięgać po napój i nie oblewała się nim. 

Poszukiwania sprawdzonych kubków lovi 360

sprawdzony kubek lovi 360Na szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która miała już duże doświadczenie w tym zakresie. Wychowała bowiem trójkę dzieci. Według niej najlepszy był sprawdzony kubek lovi 360. Korzystała z niego przy każdym dziecku i była bardzo zadowolona. Taki kubek jest niezwykle lekki, dlatego świetnie sprawdzi się nawet przy najmłodszych dzieciach. Jego dużą zaletą jest fakt, że jest to kubek niekapek, który umożliwia picie pod każdym kątem bez rozlewania napoju. Silikonowa nakładka na wierzchu gwarantuje, że dziecko może pić na siedząco lub leżąco, a nawet przekręcić kubek do góry nogami. Z pewnością nie wycieknie z niego nawet kropla napoju. Kubki lovi mają poręczne uchwyty, które idealnie dopasowują się do małych dziecięcych rączek i ich często niesprawnego jeszcze uchwytu. Do poleconych przez nią kubków można wlewać zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. Postanowiłam spróbować tego rozwiązania i zobaczyć, czy moja córeczka będzie chciała korzystać z takiego kubeczka do picia. Po zakup odpowiedniego produktu udałam się do galerii handlowej. Tam po krótkich poszukiwaniach udało mi się znaleźć sprawdzony kubek lovi w jednym ze sklepów z artykułami dziecięcymi. Bardzo zaskoczyła mnie jego niska, atrakcyjna cena. Od razu zdecydowałam się go zakupić. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim kubeczek był wygodny dla mojego dziecka. Faktycznie córka mogła z niego korzystać bez względu na to, czy leżała w łóżeczku, siedziała w wózku czy biegała po podwórku. Kubek świetnie trzymał temperaturę napoju i bardzo łatwo można go było umyć. Mogłam go nawet czyścić w zmywarce bez obaw, że zmyją się z niego kolorowe nadruki, które bardzo spodobały się mojemu dziecku. Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie rozwiązanie, dzięki któremu córka odzwyczaiła się od smoczka.