Kupno dobrej abstrakcji

Muszę przyznać, że byłem bardzo podekscytowany wizją awansu. Kiedy wreszcie mi się to udało, postanowiłem jakoś sobie wynagrodzić cały ten trud. Jako że jestem wielkim fanem sztuki, zapragnąłem kupić nową abstrakcję do swojego mieszkania. Chciałem, by był to ręcznie malowany obraz. Zacząłem więc takowego szukać, licząc na to, że prędko wypełnię pustkę na swojej ścianie.

Zakup malowanego na płótnie obrazu

obrazy malowane na płótnie abstrakcjaOstatnie miesiące były dla mnie naprawdę pracowite. Bardzo się bowiem starałem, by w końcu otrzymać upragniony awans na wyższe stanowisko. Marzyłem o tym, by to osiągnąć, ponieważ satysfakcja z pracy to dla mnie bardzo ważna rzecz. Kiedy wreszcie udało mi się osiągnąć cel, byłem z siebie bardzo dumny. Awans łączył się również z podwyżką wynagrodzenia, co jeszcze bardziej mnie cieszyło. Postanowiłem więc wynagrodzić sobie ten trud i sprawić sobie prezent. Jako że jestem zafascynowany sztuką, postanowiłem kupić sobie nowy obraz. Dlatego też obiektem moje zainteresowania stały się obrazy malowane na płótnie Abstrakcja jest nurtem, który najbardziej mnie fascynuje i to właśnie tego typu obraz chciałem mieć na ścianie w swoim salonie. Wszedłem więc w przeglądarkę internetową, by wybrać sztukę dla siebie. Prędko trafiłem na obraz, który naprawdę od razu wpadł mi w oko i zapragnąłem mieć go u siebie w pokoju dziennym. Nie czekając dłużej, po prostu sfinalizowałem tę transakcję.

Teraz kiedy piękna abstrakcja wisi już na ścianie w moim salonie, jestem naprawdę bardzo zadowolony. Obraz ten przypomina mi o całym trudzie, który włożyłem w awans na wyższe stanowisko. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się to osiągnąć. Za każdym razem, kiedy mam u siebie nowego gościa, ten bardzo chwali mój obraz. Jest to dla mnie niezwykle satysfakcjonujące.