Komfortowy pokój w pensjonacie

Ostatnio wprowadził się do bloku, w którym mieszkałem nowy sąsiad. Od razu zauważyłem, że był to człowiek w moim wieku i coś czułem, że szybko się z nim dogadam. Miałem rację, bo facet okazał się świetnym kompanem. Obaj nawet uwielbialiśmy łowić ryby i to była nasza największa pasja.

Pobyt w najlepszym pensjonacie

pensjonaty kudowa zdrójSąsiad zaproponował mi wspólny wypad na weekend. Jego żona akurat miała jakąś pilną delegację i sąsiad nie chciał sam siedzieć w domu. Pogoda była piękna, ja planów nie miałem, więc się zgodziłem. Czekał mnie udany weekend w męskim towarzystwie. Sąsiad zaoferował, żeby zarezerwować pokoje blisko jeziora, żebyśmy mogli łowić ryby. On często jeździł w ciekawe miejsca i chyba znał w kraju wszystkie pensjonaty Kudowa Zdrój była miejscowością, do której postanowiliśmy pojechać. Sąsiad wybrał pensjonat, w którym miał już okazję mieszkać i był zadowolony. Dostępne tam były bardzo komfortowe pokoje a pensjonat uchodził za jeden z najlepszych. Udało się znaleźć pokoje obok siebie, co mi pasowało, bo nie będę musiał daleko chodzić, żeby się z sąsiadem piwka na balkonie napić. Wyruszyliśmy w piątek rano, żeby móc spędzić trzy dni w pensjonacie. Już jak dojechaliśmy, to zauważyłem, że sąsiad faktycznie wybrał najlepszy pensjonat, bo prezentował się on jak jakiś luksusowy hotel dla biznesmenów. Mój pokój miał własną łazienkę, balkon i wygodne łóżko. Szafa była duża i mogłem schować do niej wszystkie swoje rzeczy. Bardzo mi się spodobało w tym pensjonacie.

To był tak udany weekend, że postanowiłem go powtórzyć. Sąsiad również był zadowolony, bo świetnie się bawił w moim towarzystwie i złowił dużo ryb. Obaj spędziliśmy świetnie ten czas a brakowało mi tego. Moja żona była zadowolona, że z sąsiadem miałem takie dobre relacje.