Kolorowe klamry z plastiku

Urodziłam się w rodzinie, w której od kiedy pamiętam nikt z moich bliskich nigdy nie pracował na etacie. Rodzice, podobnie jak ich rodzeństwo oraz dziadkowie prowadzili swoje firmy, jedna na większą, inne na mniejszą skalę, ale dla każdego bycie przedsiębiorcą oznaczało wolności i zarazem pełną odpowiedzialność. Wiedziałam, więc, że kiedy tylko skończę studia, również rozwinę własny biznes. Miałam mnóstwo różnych pomysłów, ale ostatecznie poszłam w kierunku, którego zupełnie się nie spodziewałam.

Wysokiej jakości klamry do plecaków

plastikowe klamryKiedy kilka lat temu, w ramach jednego z projektów robionych na zajęcia na studiach, dowiedziałam się, że na rynku istnieje dość duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości torby oraz plecaki, na początku byłam mocno zaskoczona, a następnie postanowiłam coś z tym zrobić. Na przestrzeni kilku ostatnich lat rozkręciłam więc firmę, która produkuje plecaki oraz torby zarówno dla dzieci, jaki i dla dorosłych. Oprócz dobrej jakości materiałów, wykorzystywanych do szycia plecaków, kluczowe okazały się też plastikowe klamry, służące do zapinania samych plecaków, ale także pomocniczych pasków, które się przy nich znajdują. Z racji tego, że postawiliśmy głównie na artystycznych design naszych produktów, większość takich klamr ma bardzo wyraziste kolory. Poza ładnym wyglądem bardzo ważna była też jakość i łatwość zapinania klamr. Zależało mi też na tym, żeby klamry te służyły przez długi czas i nie wyrabiały się po kilku miesiącach użytkowania. Przetestowaliśmy więc plastikowe klamry od przeróżnych dostawców i w końcu udało nam się wybrać producenta, który spełnił nasze oczekiwania. Co miesiąc zamawiamy więc całe mnóstwo plastikowych klamr w przeróżnych kolorach i o różnych wielkościach. Za jakiś czas planujemy też wprowadzić produkty z klamrami metalowymi. W końcu poszerzanie asortymentu jest wpisane w rozwój każdego przedsiębiorstwa opartego o produkty.

Przy produkcji plecaków i toreb niezbędne okazują się dodatki, takie jak klamry. Ja w mojej firmie postawiłam na klamry plastikowe w różnych kolorach, które dodają uroku naszym produktom. Okazało się, że znalezienie wysokiej jakości klamr z plastiku wcale nie było takim łatwym zadaniem. Ostatecznie udało się znaleźć producenta, który co miesiąc zaopatruje nas w klamry o różnej wielkości.