Jak zaplanować wieczór panieński?

Nie na każdym wieczorze panieńskim panowie mają na sobie stringi, okulary noszone na szyi i stroje. Chociaż nie na każdej wymarzonej imprezie panny młodej jest też skromna herbatka i spokojna atmosfera. Najlepsze i odjechane imprezy ​plasują się gdzieś pośrodku – starannie opracowana strategia i rozplanowane atrakcje to klucz do sukcesu jeśli chodzi o wieczór panieński. To też czas na nadrobienie zaległości towarzyskich i ciekawych atrakcji. 

Różne pomysły na wieczór panieński

wieczór panieński trójmiastoTo, co dzieje się na panieńskim zostaje na panieńskim! Odpowiadając za planowanie głównego wydarzenia na pewno warto sprawdzić jak to zrobić dobrze. Gdy już ustalimy miejsce na przyjęcie, rozpocząć trzeba proces planowania, pytając pannę młodą, co jest na jej liście obowiązkowych i zakazanych atrakcji. Można być zaskoczonym, że przyjaciółka jednak nie interesuje się klubami lub chce nosić dziwne stroje. Tutaj wszystko się może zdarzyć! Można ulec pokusie, aby zapytać wszystkich innych gości o pomysły lub preferencje odnośnie spędzenia tego czasu. Warto rozważyć to dokładnie. Planowanie w kilka osób może być totalnym koszmarem dlatego polecamy robić to na własną rękę albo z pomocą jednej przyjaciółki. O ile nie zamierzamy oczywiście planować naprawdę szalonych zajęć, które mogą przerosnąć możliwości organizacyjne. Planowanie budżetu to kolejna istotna kwestia. Warto zwrócić się do grupy przyjaciół z oszacowaniem kosztów uroczystości i zasugerować, aby każdy skontaktował się indywidualnie w razie jakichkolwiek wątpliwości. Dostosujmy swoje plany do najmniejszego budżetu i do optymalnego, bo różnie to może wyjść. Jednym z najłatwiejszych sposobów radzenia sobie z finansami podczas wieczorów panieńskich jest poproszenie każdego z gości o wpłatę swojej części z góry za wszystkie zajęcia dla druhny – hotel, posiłki, transport, zajęcia, wszelkie zabawne dekoracje itp. Jeśli chodzi o wieczór panieński Trójmiasto to miejscowość pełna wrażeń!

Dobrze i sprawnie przeprowadzona zbiórka pieniędzy pozwoli uniknąć niezręcznych wiadomości typu: „Hej, jeszcze mi nie zapłaciłeś” zaraz po wydarzeniu. Jeśli po wydarzeniu zostaną jakieś pieniądze, należy zwrócić je gościom. Jest to bardzo dobra praktyka w szczególności dla przyjaciół, którzy dobrze się ze sobą trzymają i grają fair.